Новини

В обласному центрі може зявитися стерилізатор для  котів – безхатьків. Містяни підтримали петицію тутешніх  волонтерів – зоозахисників на сайті електронних звернень до Хмельницької мерії. За місяць вона  назбирала  509 голосів із 5 сотень необхідних. Тепер петицію мають розглянути посадовці. Можливість створення стерилізатора для бездомних котів не відкидають у міському управлінні ЖКГ. І як варіант -  пропонують  місце у майбутньому  притулку  для тварин  «Надія».

 

Тетяна ЦИБ – головний спеціаліст відділу з благоустрою міста управління ЖКГ Хмельницької міської ради: Під час розробки документації ми можемо передбачити, скажімо так,  вольєри криті для перетримки котів у післяопераційний період.

Кирило ЧУМАКОВ  - головний лікар Хмельницької районної державної лікарні ветеринарної медицини: На собі переносять коти і собаки бродячі багато хвороб. Перш за все, це – сказ. Це дуже небезпечна хвороба. Переносять на собі різні паразитарні хвороби, глистні інвазії. Якщо ця тварина буде простерилізована, то ніякої загрози вона, практично, не несе. 

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler