Новини

Сувеніри, солодощі, хендмейд та святкові прикраси. Різдвяний ярмарок у Хмельницькому розпочнеться  19 грудня та вируватиме цілий місяць. Намети та ятки перенесуть на нову локацію – до кінотеатру імені Шевченка. Там і встановлять  ялинку, гостину Святого Миколая та сцену. Цьогоріч на відкриття головної ялинки області запросять співачку Ірину Федишин.

 

Артем РОМАСЮКОВ  -  начальник управління культури і туризму Хмельницької міської ради: Буде багато різноманітних заходів: і дитячих гулянок, і показів новорічних мультфільмів під відкритим небом, вертепи, колядки і різні заходи благодійні. В кінотеатрі імені Шевченка буде благодійний пункт допомоги для дітей, які знаходяться в наших дитячих будинках.

Володимир ГОНЧАРУК – заступник Хмельницького міського голови: Спробуємо цього року вперше провести такий соціальний марафон – зібрати кошти на придбання обладнання для Хмельницької міської дитячої лікарні, що пов’язано з допомогою дітям, які мають вади здоров’я після народження.

Усі секрети новорічно – різдвяної програми не розкривають. Міські чиновники обіцяють щоденні розваги, веселощі , море позитиву  та сюрпризи.

 

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler