Новини

Вісімдесятирічний ювілей  святкує цього року обласна бібліотека для дітей імені Тараса Шевченка. Нині це – не лише книгозбірня, а заклад, у якому діти навчаються і творчо розвиваються. Щороку її послугами користуються більше 17-ти тисяч дітей міста і області. Як ведеться поважному ювіляру? – у сюжеті наших колег.

 

Оксана ЛУЧИНСЬКА – заввідділом Хмельницької обласної бібліотеки для дітей імені Тараса Шевченка: Ось покажу вам досить зачитану книгу. Книга «Ерагон». Ви бачите, вона трошки вже відремонтована нами, бібліотекарями. Але це означає, що книжка надзвичайно цікава і надзвичайно добре читається нашими дітьми. 

Оксана Лучинська демонструє нам книгу, яку читачі книгозбірні нині беруть чи не найчастіше. Серед уподобань підлітків – фентезі, детективи, пригоди, перераховує бібліотекарка. До слова, самі відвідувачі книгозбірні можуть сформувати рейтинг улюблених видань, поклавши їх на поличку, що її назвали «Кльова книга». 

Оксана ЛУЧИНСЬКА – заввідділом Хмельницької обласної бібліотеки для дітей імені Тараса Шевченка:  На цій поличці «Кльова книга» часто стоять книги Андрія Кокотюхи. І ось, до речі, його остання книжка, яка має назву «Гімназист і чорна рука». 

У грудні цьогорІч головна дитяча книгозбірня краю розміняє восьмий десяток. Дитяче відділення 80 років тому створили при Кам’янець-Подільській міській бібліотеці для дорослих. Були часи, коли книгозбірня знаходилася у Хмельницькому у п’яти різних приміщеннях. Останнє переселення відбулося 1974-го року. Саме у цій будові бібліотека знаходиться зараз.  

Валентина ЧЕРНОУС – директорка Хмельницької обласної бібліотеки для дітей імені Тараса Шевченка: Сьогодні ми дитячу бібліотеку позиціонуємо як центр дитячої культури. Тому що тут є нова книга, тут є нова сучасна музика, тут можна розвинути свої творчі здібності, взяти участь у майстер-класах. Ми відкрили зону вай-фай, і прес-бар, і зону для спілкування з батьками. 

Наймолодші читачі книгозбірні – це вихованці студії розвитку «Мері Поппінс», діти від 1-го до 3-х років.

Валентина ЧЕРНОУС – директорка Хмельницької обласної бібліотеки для дітей імені Тараса Шевченка: Найбільше приходять з дворічними, які можуть розглядати книгу-картинку, книгу-театр 

Натепер мережу дитячих книгозбірень краю складають 36 бібліотек. Ольга Нєсмєянова, Іван Мовчан для Інформаційного випуску. 

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler