Новини

У Шепетівці 6 котелень відрізали від газопроводу. Про це повідомляє заступник голови правління ПАТ «Шепетівкагаз» Анатолій Пращур. Запевнив : механічне від’єднання продовжать. Відновлять подачу газу лише тоді, коли місцевій теплопостачальній компанії затвердить необхідні ліміти НАК «Нафтобаз». А для цього потрібно погасили борг у 7 мільйонів гривень. Це обіцяв зробити головний інвестор компанії. Однак, за словами міського голови, наразі він на зв'язок не виходить. Міські депутати сьогодні зібралися на позачергову сесію. Кажуть, були готові перерахувати «Енергоінвесту» гроші за спожите у листопаді несанкціоноване тепло. А це майже 4 мільйони гривень.  Та рішення не прийняли, бо засумнівались в рахунку ,який їм надав  «Енергоінвест» для оплати .

 

Титри: Михайло ПОЛОДЮК – Шепетівський міський голова: « поки що ми утрималися з перерахунком грошей, бо «Енергоінвест» подав не розподільчий рахунок. 00:40-00:58 « розподільчий рахунок – це рахунок, який відомий органам виконавчої служби, з яких іде десь 80% суми плата для НАК «Нафтобаз». А решта розкидається на зарплату і на інші потреби. 01:02-01:17«якщо ми кидаємо на звичайний рахунок, то це означає, що гроші йдуть внікуди. І НАК «Нафтобаз» залишається без грошей, і ми без номінацій і без газу».

Титри: Олександр ПУСТОВОЙТ – генеральний директор ТОВ «Шепетівка Енергоінвест»: «рахунки зі спеціальним режимом використання. Що значить не розрахункові? В нас на всі рахунки, які не розрахункові накладені арешти. В нас їх аж в «Ощадбанку» і «Приватбанку». В «Ощадбанку» зі спеціальним режимом використання, там вони не арештовують. А в «Приватбанку» №1585 він арештований. З нього можна брати кошти лише на зарплату. Я ж рахунок  №1585 не виставляв».« Ми надали рахунки, які на сьогоднішній день у підприємства є у підпорядкуванні. Просто я не знаю чому вони затримували і два тижні не кидали грошей»

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler