Новини

У Хмельницькому завершився перший – активний – етап проекту «Сусідська варта». Впродовж осені поліцейські влаштували 10 спільних патрулювань з жителями мікрорайону Ракове. На рейди виходили здебільшого ввечері. Серед порушень, які виявляли найчастіше – розпиття алкоголю у дворах будинків та паркування у невстановлених місцях. Подробиці – у сюжеті.

 

10 спільних патрулювань і десятки протоколів про адмінпорушення. Такі результати першого етапу проекту «Сусідська варта». У Хмельницькому мікрорайоні Ракове він працював впродовж осені. 

Анна СТРЕМБІЦЬКА інспектор із зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції у м. Хмельницькому: Ми виходили увечері, залучали здебільшого корінних мешканців мікрорайону. Патрулювали території шкіл, прибудинкових територій. Виявляли шумні компанії, які розпивають алкоголь. Також паркування в зелених зонах. За всіма цими порушеннями складені адмінпротоколи.

Проект «Сусідська варта» для Хмельницького новий. Впроваджувати його саме у Ракове вирішили через те, що тут немає стаціонарного відділку поліції. А ще- це один з найвіддаленіших районів міста. Жителі Ракове відгукнулися, кажуть патрульні. І охоче підказували, де шукати порушників.

Взимку «Сусідська варта» працюватиме винятково у соцмережах – патрульні створять спеціальну сторінку, куди не лише жителі Ракове, а й інших районів зможуть писати про правопорушення, які помітили. А вже з весни на спільні патрулювання з поліцією можуть вийти і жителі інших районів Хмельницького.

Анна СТРЕМБІЦЬКА інспектор із зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції у м. Хмельницькому: Ми хочемо, щоб наші люди були активнішими і не такими байдужими як зараз. Проект «сусідська варта» показав, що така співпраця ефективна.

Найбільше правопорушень у Хмельницькому патрульні фіксують у тих районах, де є розважальні заклади. Це мікрорайони  Озерна, Виставка і Центр.

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler