Новини

Дорожнє покриття проїжджої  частини мосту на Старокостянтинівському шосе у Хмельницькому готове на сімдесят відсотків,запевняють будівельники. Його  планують відкрити в середині грудня. Сподіваються вкластися у намічений графік. З подробицями Тетяна Ворожцова. Повністю заасфальтований і новий тротуар з одного боку - так нині виглядає міст на Старокостянтинівському шосе. Поки що пішохідна зона відкрита посередині, проте це ненадовго.

 

Тарас КАПЛЮК, начальник дільниці:  зараз ми працюємо над підходами до цього тротуару перехідними платами, щоб завершити одну сторону для проходу пішоходів, і паралельно перекидуємось на роботу бетонування  з другої сторони тротуару.

Головний інженер проекту Євген Ступник запевняє, проїжджа частина мосту готова на сімдесят відсотків.

Євген СТУПНИК, головний інженер проекту: Але тут ще є роботи, які потребують ремонту самих конструкцій – опор, конструкцій прогонових опор, тому що вони за весь час експлуатації не ремонтувались, і вже прийшли в стан негожий.

Будівельники сподіваються за кілька тижнів відкрити проїжджу частину. Головне - кажуть - аби  не завадила погода.   

Тарас КАПЛЮК, начальник дільниці: Не буду обраховуватися датою, я думаю, що в графік ми впишемся і зможемо відкрити рух так як було заплановано. Орієнтовно, будем старатися, щоб це була середина грудня, плюс – мінус. По графіку, взагалі ми до 31 грудня ми мали запустити  Буде нормальна погода, ми зможемо пришвидшити це. 

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler