Новини

Замість державної підсумкової атестації - тестування. Випускники коледжів, технікумів і профтехучилищ у 2018 році складатимуть зовнішнє незалежне оцінювання з української мови. Про це повідомили представники Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти. Серед нововведень також тестування з іноземної мови. У 2018 воно складатиметься з двох рівнів.

 

Ірина КОВАЛЬЧУК, методист Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти

« ми маємо зміни у форматі тестового зошита з іноземної мови. Це англійська, німецька і французька. Пов’язано це з тим, що згідно з наказом Міністерства освіти цьогоріч випускники мають таку частину тестового зошита як аудіювання.

« діти, які мають отримати атестати на базі ВНЗ І-ІІ рівна акредитації та ПТНЗ мають цього річ пройти державну підсумкову атестацію у формі ЗНО з української мови.

Кожен зареєстрований учасник ЗНО може скласти тести не більше як з 4-ох навчальних предметів. Обов’язковим є українська мова, історія України або математика. Решта - на вибір учня. Реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання розпочнеться 6 лютого і триватиме до середини березня. Основна сесія стартує 22 травня зі складання іспиту з математики. 

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler