Новини

Хмельницький одягається в новорічне вбрання. Головну пішохідну вулицю обласного центру наряджають у гірлянди. Спеціально до зимових свят у центрі міста облаштовують кілька фотозон. Першою стало п’ятиметрове червоне серце, прикрашене блискучим дощиком. Увечері серце сяє ілюмінацією. Монтажники ладнають новорічну ялинку. Святковою обновою стануть світлодіодні фігури.

 

Володимир ПЕКАРСЬКИЙ - директор Хмельницького комунального підприємства «Міськсвітло»
Їх буде декілька. Ми ще не визначились, де ми їх встановимо. Фотозони будуть в себе включати розміщення світлодіодних фігур: олені з санями, сніговими та ангели. Вони будуть розміщені по вулиці Проскурівській. 1:45-2:00: Стосовно прикрас, будуть в нас розміщені метеоритні дощі біля кінотеатру Шевченка. Будуть розміщені великі кулі діаметром 50 сантиметрів над головами людей. Можна сказати, що це буде різдвяне небо.

Головну ялинку області офіційно відкриють у день Святого Миколая, 19 грудня. Тоді ж у Хмельницькому  запрацює і Новорічний ярмарок. Нагадаю: намети та ятки цьогоріч переносять на нову локацію - до кінотеатру імені Шевченка.

Руслана СІДЛЕЦЬКА - начальник управління торгівлі Хмельницької міської ради

В рамках цього Різдвяного містечка – я би назвала  його саме так – ми організовуємо різдвяний ярмарок. На сьогоднішній день в нас є більше 40 заяв учасників. Серед учасників в нас - продаж сувенірної продукції, виробів ручної роботи, солодощі, ресторатори і декілька місцевих підприємців. 

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler