Новини

Кубок України з універсального бою стартував у Хмельницькому. Це - комплексний вид спорту, що включає подолання смуги перешкод і бій на ринзі. У перший день спортсмени змагалися в легкому контакті, іще два дні змагатимуться в класиці. 

 

Пробігти лабіринт, перестрибнути через стіну, пройтися рукоходом, поцілити в мішень, залізти на сітку і спуститися на канаті. Таку смугу перешкод на час долають учасники Кубку України з універсального бою в Хмельницькому. Після чого виходять на ринг. Для сімнадцятирічного «динамівця» Дмитра Євчуна - це перші такі змагання, і дебют вийшов вдалим.

Дмитро ЄВЧУН учасник Кубку України з універсального бою, м. Хмельницький

«Спочатку я ішов першим, на канаті зробив помилку – спустився, не перебираючи рук. Прийшов другим на рингу, на ринзі я переміг суперника кидком».

Готовий позмагатися за медалі Кубку України з універсального бою і двадцятиоднорічний Степан Кордяк з Національної академії Держприкордонслужби України. У серпні цього року він став чемпіоном Європи з цього виду спорту. Найважче, каже, пройти смугу перешкод.

Степан КОРДЯК чемпіон Європи з універсального бою 2017 року

 «На неї важко налаштуватися ,бо вона збиває дихання. Бо якщо ти просто виходиш на ринг, то ти на нього налаштовуєшся, а так важко».

Титул чемпіона Європи цьогоріч також здобув і майбутній прикордонник Андрій Кузьма. Впевнений, спортивний досвід знадобиться йому під час несення служби.

Андрій КУЗЬМА чемпіон Європи з універсального бою 2017 року

«Він весь важкий, тут немає легкий елементів, так, як я військовослужбовець, то це допоможе мені при затриманні правопорушника. Тут проявляється сила волі, витривалість».

Андрій Кузьма і Степан Кордяк на змаганнях представляють нашу область. У складі команди краю також виступають правоохоронці і вихованці спортивних клубів.

Андрій ЧУДИК суддя національної категорії з універсального бою

«Є срібні призери чемпіонатів Європи, є спортсмени, які мають високий рівень підготовки, з інших регіонів також є сильні спортсмени, майстри спорту України».

Василь ОТКИДАЧ президент Української федерації універсального бою

«Здесь участвуют чемпионы Украины и Европы, спортсмены со сборной, те ,кто хочет подтвердить звание мастера спорта. Здесь нет новичков, все ребята подготовленные и физически, и технически».

У перший день Кубку спортсмени змагалися на ринзі в легкому контакті, де застосовується кидкова техніка. Іще два дні вони виступатимуть у класиці, для якої характерні удари, больові прийоми і кидки.

Андрій ЧУДИК суддя національної категорії з універсального бою

«У легкій версії у нас беруть участь 13 областей, більше 120 спортсменів, на класичному бої планується близько 150 учасників». 

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler