Новини

Поклик душі чи професія? Наступний сюжет про краян, які допомагають людям у скруті.  Коли ж розпочалася військова експансія на Сході України, вони були першими, хто почав забезпечувати українських військових усім необхідним: від провізії до бронежилетів та технічних засобів. Про волонтерів Хмельниччини - далі у сюжеті.  

Відео: Волонтери називають свої імена

Об’єднує їх спільна діяльність - волонтерство. Максим Мужичук голова Благодійного фонду «Твори добро». Розпочав волонтерську діяльність у 2009 році. За вісім років благодійності відвідав чи не усі інтернати області. Та прагне не лише радувати дітей гостинцями, а й навчити їх бути громадянами.  Максим МУЖИЧУК - голова Благодійного фонду «Твори добро»

Ми їздимо з навчанням для них. Тобто, чогось навчити, чого не навчають в інтернаті, навчити грамотності. Тобто, соціалізація. Якісь навчання, якісь майстер класи ми таке робимо завжди.1:10-Допомагаємо і певним категоріям населення такі як діти, хворі діти, люди, які потрапили у життєві складні обставини. Також їздимо в будинок пристарілих. Так атмосфера доволі важка. Але ми їм потрібні.

Наталя Шмурікова - представниця ще одного волонтерського руху. Тринадцять років вона координує на Хмельниччині Всеукраїнську благодійну акцію «Серце до серця». Захід спрямований на збір коштів для придбання медичного обладнання для дитячих лікарень.  
Наталя ШМУРІКОВА - волонтер
Якщо Максим та Наталя допомагають тим, хто опинився у скрутному становищі, то Віктор рятує життя українських захисників. Працює медиком у Шепетівському районі. З 2016 року Віктор відправився на Схід як волонтер.
Віктор КЛИМЧУК - медик-волонтер
Коли в Україні розпочалась війна, я пішов до воєнкомату, щоб мене мобілізували. Мені відмовили. І тому я почав шукати інші шляхи допомагати хлопцям. Я медик, який працює на передовій. В складі «Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. Пирогово». Я знайшов їхній пост в Фейбуці. Я до них приєднався. Відтоді їздимо на щомісячні ротації.  

Волонтерські організації нині діють у кожному районі Хмельниччини. 

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler