Новини

Жителі села Івашківці Хмельницького району опинилися у болотяному полоні. Люди вже місяць «місять» ногами глину на усіх тамтешніх вулицях . У селі прокладають  водогін.  Дороги розриті. Люди не можуть ні пройти, ні проїхати. Скільки не звертались до сільської ради, кажуть, відповідь для них одна, - «Тримайтеся». У Івашківцях побували наші журналісти. Надія Драганчук розкаже більше.

Автор. Глиняне місиво замість доріг та траншеї у людський зріст. Так виглядають вулиці села Івашківці, що у Хмельницькому районі. Ходити такими дорогами люди стомилися. Пані Антоніна, каже, вже забула як то ходити у гарному та чистому взуття.  Замість нього носить гумові чоботи. І то лише на подвір’ї. Бо ходити селом, запевняє, неможливо.

Антоніна СУЩЕВА - жителька с. Івашківці, Хмельницький район

«Зараз я не маю змоги вийти з каляскою ніку. В мене дитина по городу ходить в школу. Люди он на електричку не можуть пройти. Мусимо сидіти в хаті. Ні в магазин піти, нікуди»

Не може доїхати до селян ані швидка, ані пожежні. Розповідають, коли у селі горів будинок, то одна машина загрузла в багнюці, інша змушена була доїжджати до хати городами. Так у селі всю осінь клали  водогін. Роботи тривають і досі.  Працівники розрили вулиці, проклали труби. А от засипати рівчаки не поспішають. Люди розповідають : уже не один житель села влетів у ці ями.

Олена КУШНІР - жителька с. Івашківці, Хмельницький район

«Відкриті всі. Можна впасти. З дитиною в колясці в цей рів залетиш і все. Даже старі люди не можуть перейти. З палками. А разом зі старими і молоді».

Селяни неодноразово зверталися до сільського голови з вимогою повернути дорогам  нормальний стан і, нарешті, закінчити роботи. Очільник громади Анатолій Матюхін каже, проблему з засипаними глиною дорогами створили самі люди. Бо взялися самовільно під’єднувати свої будинки до водогону.

Анатолій МАТЮХІН - Копистянський сільський голова

«Ми виконуємо роботи по селу. До дворів ми ніякого відношення не маємо. На сьогоднішній день почали перекопувати самовільно, хто хитріший. От воно і пішло так».

І наголошує: спочатку необхідно докласти центральну магістраль. Цим займається хмельницький підприємець Валентин Євчук. До роботи взявся, за словами Анатолія Матюхіна, ще у серпні.

Анатолій МАТЮХІН Копистянський сільський голова

«Ви з цим ФОП «Євчук» укладали договір? - Так. - До якого числа мають бути виконані роботи і яка сума закладена? - 400 тисяч. - До якого числа? - в договорі написано до 1. - До 1 якого? - 11».

А от працівники, які риють траншеї  під водогін, говорять інше.

«До першого січня ми повинні зробити? - До першого січня? А як мороз влупить? - Ви балакайте з начальством».

«То відколи ви працюєте? - Я не знаю. - То як не знаєте? - тут раніше були інші бригади, а ми дальше робили, по інших селах. - То у вас кілька сіл є у яких ви працюєте одночасно? - да».

Автор. Коли все ж таки закінчать будівництво водогону, ми намагалися дізналися у підприємця Валентина Євчука. Та додзвонитися до нього наразі нам не вдалося. Він не бере слухавку. Поговорити з Валентином Євчуком ми намагатимемося упродовж наступних днів. 

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler