Новини

Навчитися малювати відтепер можна у Хмельницькому обласному художньому музеї. Там стартував проект під назвою «Практики АРТистичні». Запрошують усіх, хто має бажання вчитися мистецтву. І робити це можна  двічі на тиждень. Тетяна Ворожцова продовжує тему. 

Олена планує стати модельєром. Запевняє :  малювання - це не просто захоплення , але й важлива складова її майбутнього. Тому ніколи не нехтує можливістю творчого розвитку.

Олена ПОЧЕЛЯК, відвідувачка

Взагалі, мені дуже сподобалося ця ідея, тому я прибігла, думаю, спробую, подивлюся. Це дуже добре, що в нас, в Хмельницькому, так розвивається творчість.

Відчути себе художником  у проекті « Практики Артистичні »може той, хто вміє, або мріє навчитись малювати, кажуть у художньому музеї. Переконують: і для них самих це хороша можливість відкрити нове.  

Маргарита КОРОЛЕВСЬКА, працівниця  художнього музею

Коли я  почула про цей захід, мені захотілося його відвідати, спробувати свої сили і спробувати себе в ролі художника, спробувати сісти за мольберт і взяти в руки олівець, і  щось створити самій.

 «Практики артистичні» - проект  пілотний. Завдяки йому музейники планують створити діючу майстерню.

Аніта НЕМЕТ, координатор проекту «Практики АРТистичні»  

Тут уже є своя атмосфера, тут є уже різні майстри, які створювали свої роботи, які знайшли місце в українському сучасному мистецтві, і ми як співробітники музею сподіваємось,  що це буде добре впливати на людей, які приходять, і саме в цій атмосфері, такій доволі комфортній як на мене, можуть розвиватися і створювати свій творчий новий досвід.

Під час занять консультуватимуть і допомагатимуть учасникам проекту.

Аніта НЕМЕТ, координатор проекту.

Вечірній рисунок - це в першу чергу постановка, і тому він у нас буде відбуватися двічі на тиждень, це вівторок і четвер. У вівторок, ми будемо малювати натюрморт, і в четвер це буде натура, тобто ми будемо запрошувати  людину, яка буде раз на 10 хвилин, міняти позу і  це будуть такі швидкі начерки.

 

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler