Новини

Долю житлового комплексу «Спортсіті» вчетверте вирішували у Господарському суді Хмельницької області. Нагадаю, забудовник - ТОВ Торговельний центр «Прибузький» позивається до Хмельницької міської ради. Бо влада не продовжила їм договір  оренди на земельну ділянку. При цьому забудовник має містобудівні умови та декларацію  на будівництво,які видав головний  архітектор від Держархібудінспекції. От лишень угода від початку передбачала зведення у середмісті Хмельницького зовсім іншого об’єкту - стверджують у міській раді. 

Поки у середмісті Хмельницького на вулиці Прибузькій триває масштабне будівництво комплексу «Спортсіті», у Господарському суді вирішують долю договору оренди ділянки під цю забудову. Орендар, він же позивач, ТОВ Торговельний центр «Прибузький»  вимагає від міської ради продовжити  договір оренди. Із заявою про це забудовник звернувся до міської влади  ще влітку 15. Тоді ж за продовження оренди проголосували депутати. І того ж року ТОВ ТЦ «Прибузький» отримав містобудівні умови та обмеження від Держархібудінспекції.

Ярослав БЛЯХАРСЬКИЙ - директор ТОВ ТЦ «Прибузький» - Ніколи би не видав Департамент архітектури,  містобудування та земельних ресурсів цих містобудівних умов, якби договір не відповідав вимогам.

А от представник міської ради каже: забудовник про продовження договору оренди звернувся аж за півтора роки до його закінчення. І в той час не було відомо про наміри зводити не спортивний, а багатоквартирний житлово-розважальний комплекс.

Лілія ДЕМЧУК - представниця Хмельницької міської ради - Сторона без письмової згоди орендодавця будує інший об’єкт.

Таку свою ж завбачливість позивач пояснює бажанням бути впевненим, що зможе будувати аж до 20 року. Бо це, за його словами, мало стати гарантією для інвесторів.

Ярослав БЛЯХАРСЬКИЙ - директор ТОВ ТЦ «Прибузький» - Об’єкт мав будуватися великий. Мало бути чітке уявлення, що договір оренди буде існувати 5 років .

Як третя сторона, у суді беруть участь і представники ГО «Миротворець». Кажуть, забудовник вже передав майнові права на квартири для АТОвців у житловому комплексі «Спортсіті». Підтримують забудовника і спілчани обслуговуючого кооперативу. Пояснюють: у будівництво вклали кошти 130 пайовиків.

Олександр ВОЛЧЕЛЮК - директор обслуговуючого кооперативу «SPORT CITY» - Коли ми розпочинали будівництво, у нас не було жодної інформації про те, що договора будуть скасовані. Відповідно ми залучали інвестиції фізичних осіб

А от клопотання про участь у судовому засіданні ГО «Жар» суд відхиляє на початку засідання. Представниця громадської організації Альона Береза пояснює: за заявою ГО «Хмельницький Майдан», учасницею якої вона була, 26 липня 2016 року Хмельницький відділ  поліції відкрив кримінальне провадження за статтею підроблення, складання й видача завідомо неправдивих документів. І тоді, каже, йшлося якраз про видачу містобудівних умов, зокрема, на зведення комплексу на Прибузькій Альона БЕРЕЗА - голова ГО «ЖАР» - На посаді головного архітектора у 2015 році був Віктор Дунаєвський. Зараз є декілька кримінальних справ по факту діяльності цієї посадової особи. Втому числі і по будівництву по вул.. Прибузька, 5/1.

Крапку у цій справі суд  не поставив. Сторони мають надати ще додаткові докази. Їх розглянуть вже 8 грудня. 

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler