Новини

Забудовник проти міськради. Господарський суд Хмельницької області визначив долю будівництва житлово-розважального комплексу «Спортсіті». Нагадаю, товариство з обмеженої відповідальність «Торговельний Центр «Прибузький» позивалося до Хмельницької міської ради з вимогою подовжити договір оренди на земельну ділянку за адресою Прибузька 5/1. Відповідач - а це хмельницька влада-  відмовлявся це зробити через те, що початкова угода передбачала зведення у середмісті Хмельницького зовсім іншого об’єкту. До кого була прихильною Феміда - знає Світлана Русіна.

Середмістя Хмельницького. На ділянці у 2 гектари зводять багатоповерховий житлово-розважальний комплекс із спортивною інфраструктурою - «Спортсіті». Від осені 16 міська рада відмовляє забудовнику Торговельному Центру «Прибузький» у продовженні договору оренди на землю. Восени 17-го забудовник позивається до міськради з вимогою про продовження угоди. Бо ж ще два роки тому за це проголосували депутати тодішнього скликання. І після цього у 2015 році забудовник отримав всі необхідні документи для початку будівництва.

Ярослав БЛЯХАРСЬКИЙ - директор ТОВ ТЦ «Прибузький»

Позивач здійснює будівництво на вказаній земельній ділянці відповідно до дозвільних документів, які надані структурним підрозділом міської ради - Департаментом. Та документом, виданим Держархібудінспекцією.

Це вже п’яте засідання у цій справі. І третє, яке розглядає колегія суддів. Представник міської ради наполягає: забудовник про продовження договору оренди звернувся аж за півтора роки до його закінчення. І в той час у міськраді  не було відомо про наміри зводити не спортивний, а багатоквартирний житлово-розважальний комплекс.

Лілія ДЕМЧУК - представниця Хмельницької міської ради

Сторона навмисно звернулася за півтора роки. Бо вона мала наміри порушити вимоги договору - будувати зовсім інший об’єкт. І цей намір в подальшому реалізувався шляхом отримання містобудівних умов та обмежень та декларації на початок будівельних робіт.

На боці позивача, як третя сторона, - товариство «Спортсіті», обслуговуючий кооператив «Спортсіті», обласна федерація регбі та обласне громадське об’єднання миротворців України. Останні стверджують: від забудовника  учасники бойових дій отримали десять квартир.

Богдан ВЛАСЮК - голова ГО «Хмельницьке обласне об’єднання Миротворців України»

Наша громадська організація отримала від ТОВ ТЦ «Прибузький» квартири. І ще у мене є 4 довідки від інших громадський організацій, що вони також отримали там квартири.

На п’ятому засіданні у цій справі колегія суддів ухвалює рішення - задовольнити вимоги позивача - укласти договір оренди на земельну ділянку між Хмельницької міською радою та Торговельним Центром «Прибузький».

Валентина ВИНОГРАДОВА - суддя Господарського суду Хмельницької області

Вимоги ТОВ ТЦ «Прибузький» задовольнити…

Нагадаю, після рішення сесії міськради у липні 15-го Департамент архітектури й містобудування  видав Торговельному Центру «Прибузький» містобудівні умови на зведення багатоквартирного житлового будинку за адресою Прибузька, 5/1. На  кадастровій карті ця зона досі фігурує як рекреаційна. З можливістю будувати лише об’єкти спортивної інфраструктури. Від літа 16-го року Хмельницький міський відділ поліції розслідує факт підробки документів службовими особами Департаменту архітектури.

Світлана СВІДЕРСЬКА - речник Хмельницького відділу поліції

Відкрите кримінальне провадження за частиною 1, ст. 366 ККУ. Службове підроблення, тобто внесення службовою особою до службових документів завідомо неправдивих відомостей.

У Держархібудінспекції кажуть: за зверненнями громадян, громадських активістів та органу місцевого самоврядування неодноразово приїздили на об’єкт. І навіть наклали на замовника будівництва штраф - двічі по 50 тисяч гривень. У міській раді тим часом коментують: чи подаватимуть апеляційну скаргу вирішать після отримання повного тексту рішення Господарського суду Хмельницької області. 

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler