Новини

Виносити сміття під прицілом відеокамер. У Хмельницькому взялися контролювати ,як містяни  викидають непотріб. Поблизу сміттєвих контейнерів встановлюють камери спостереження. Вони працюватимуть  цілодобово в режимі он-лайн. Така відеокамера в обласному центрі наразі одна. Та за кілька місяців мають з’явитися  ще 5, -  обіцяють в управлінні з питань екології та контролю за благоустроєм міста.

Це –  хмельницький мікрорайон Дубове. Тут міські екологи вирішили встановити першу камеру спостереження. Бо, кажуть, на цю територію чи не найбільше нарікали комунальники. 

Андрій ЯРОСЛАВСЬКИЙ – головний спеціаліст управління з питань екології та контролю за благоустроєм міста

Колись раніше люди в приватному секторі звалювали сюди своє сміття з городів, гілля, негабаритне сміття. І це комунальним службам доводилося вивозити і все це лягало на місцевий бюджет.

Валерій Іванович – колишній працівник «Спецкомунтрансу». Нині він працює двірником. Прибирає поблизу місця із камерою спостереження. Та от у її «виховну» дію не вірить. Чоловік запевняє: сміття тут менше не стало. Гори непотребу доводиться розгрібати ледь не щодня. 

Валерій Іванович – двірник

Повинні ж люди кудись кинути. Добре, якщо людина от тут кинула. А то прийде – висипе той щебінь і ту плитку он туди кидають. Туди не можна кидати! Треба ж його окремо кидати. А тут що зробили?

За цим і  слідкують он-лайн, - каже Андрій Ярославський. Завдяки відеокамері екологи склали за місяць майже 2 десятки адміністративних протоколів .  П’ять хмельничан сплатять за це штраф у розмірі  тисячу  360 гривень.  

Андрій ЯРОСЛАВСЬКИЙ – головний спеціаліст управління з питань екології та контролю за благоустроєм міста

 Найлегше знайти по машині. Так  як нам допомагає поліція, ми виявляємо власників транспортних засобів і відправляємо на них протоколи про адміністративні порушення.

Камери спостереження  поблизу сміттєвих баків в обласному центрі планують встановлювати і надалі. До весни  обіцяють прилаштувати ще 5.

Олександр ЛУКОВ – начальник управління з питань екології та контролю за благоустроєм міста

Де в першу чергу вони будуть поставлені – я не хочу говорити. Але скажу наперед, що в таких злачних місцях. В нас проблеми з, так званим, негабаритними, саме в приватному секторі.  

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler