Новини

  

Нагадаємо учасником фестивалю міг стати будь-хто,  хто вміє тримати в руках мобільний пристрій та знає, як на нього знімати відео.

 Організатором  фестивалю мобільних фільмів  є Філія ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» Хмельницька регіональна дирекція «Поділля-центр». І якщо минулого року фестиваль був суто обласним, то цьогоріч до його проведення приєдналися ще кілька філій НСТУ. Зокрема, Філія ПАТ "НСТУ "Сумська регіональна дирекція "  та Філія ПАТ "НСТУ"Івано-Франківське регіональна дирекція "Карпати". Протягом кількох місяців на фестиваль приймалися відеоролики від глядачів, зняті або змонтовані на будь-якому мобільному пристрої (смартфон, планшет, мобильний телефон, фотоапарат, action-камера). Під час конкурсу всі мобільні фільми учасників були розміщені на сайті «Поділля-центр».

«Згідно положення, з усіх робіт було обрано дев’ять робіт,  які увійшли в шорт-лист фестивалю. Після чого було оголошено голосування для визначення переможців фестивалю на нашому офіційному сайті та на сторінці у «ФБ». В результаті було обрано переможця. Ним стала робота «Open you eyes» Тетяни Костинюк.

 

Тривалість цієї мобільної стрічки - 1хвилина 27секунд. І вже незабаром відбудеться нагородження переможця фестивалю. Коли і де ми оголосимо додатково», - розповідає координатор фестивалю мобільних фільмів Григорій Карякін.

 

Наразі роботи усіх учасників  можна переглянути на офіційному сайті «Поділля-центр за посиланням http://www.odtrk.km.ua/nash-festival/filmy-uchasnykiv.html?limitstart=0

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler