Новини

Не залишитися на свята голодними допомагає пенсіонерам у Хмельницькому акція з назвою «Візьми, якщо хочеш - віддай, якщо можеш». Нині на соціальній полиці в одному із супермаркетів міста небайдужі хмельничани залишили хліб, цукор та солодощі. Хто допомагає пенсіонерам не зневіритися у людях, - дізнавалася Ірина Аріон.

На новорічні свята хмельничанину Вадиму навіть на хліб грошей бракує. Як і державних пільг та допомоги. Адже чоловік - без постійного місця проживання.

Вадим, житель м.Хмельницький

Когда есть возможность, я обязательно беру, потому что оказался в положении социально неугодном, без прописки - и вся моя сім’я. А это как подарок, если я что-то здесь встречаю, что-то возьму, у меня, знаете, так тепло на душе становится

Сімдесятирічна Галина Васильєва на долю не скаржиться. Жінка каже: їй Бог допомагає.

Галина ВАСИЛЬЄВА, жителька м.Хмельницький

Не остро нуждаюсь,  я взяла собі хліба. Раніше була на роботі, і пенсія була, я легко тоді давала, а потім прийшла така ситуація, що мені давати, я вся така скуйовдилась, виявляється, треба навчитися давати, але й навчитися приймати

Сьогодні  соціальна полиця у магазині на вулиці Інститутській, 10 - не зовсім порожня. Акція «Візьми, якщо хочеш – віддай якщо можеш» не залишає людей байдужими. Семирічний Даня Сироїжко поклав на полицю хлібину:

Даня СИРОЇЖКО, житель м.Хмельницький

Мені жалко тих людей, які не можуть купити собі хліба

У магазині є постійні покупці, котрі щоразу залишають на полицях товар для пенсіонерів.

Ірина ІЛЬЧУК, керуюча супермаркетом

Періодично кладуть, не часто, але є такі клієнти, які хочуть допомогти іншим людям, в яких не вистачає грошей на соціальний товар як хліб, олія, якісь крупи. Допомагаючи сьогодні цим людям, ми можемо розраховувати на те, що колись нам хтось допоможе в майбутньому.

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler