Новини

Сьогодні в Антонінах Красилівського району 4 чоловічі команди змагалися на турнірі пам`яті колишнього гравця Анатолія СотнійчукА. Грали чоловіки в міні-футбол за коловою системою, боролися за перехідний кубок.

Колишній гравець футбольних команд Антонін та Красилова, а наразі організатор змагань Віктор Рижук показує головний трофей турніру - перехідний кубок Сотнійчука. Для нього й кожного гравця антонінської команди ця нагорода-бажана вже не один рік. Футблісти кажуть: готові змагатися за перемогу в турнірі затято. Бо для господарів змагань здобути кубок-принципова позиція.

Андрій БАРТОШУК, гравець команди смт Антоніни Красилівського району. Декілька сезонів ми навіть близько біля нього не були, біля того кубка…Років 10 не виігрували, і хочеться виграти.

За жеребкуванням, саме команда Антонін першою вийшла на майданчик-проти красилівської «Десни». Якої господарі змагань найбільше остерігалися.

Андрій БАРТОШУК, гравець команди смт Антоніни Красилівського району.  З Красилова найбільш сильна команда…На мою думку, найсильніша.

Та попри всі побоювання й прогнози, футболісти Антонін перемогли «Десну» з несподіваним рахунком: 5:1.

Віктор РИЖУК, організатор турніру-меморіалу Анатолія Сотнійчука. Рахунок в міні-футболі може бути різний. По цій грі закономірний

Гравцю Андрію Бартошуку належить авторство одного з них.

Андрій БАРТОШУК, гравець команди смт Антоніни Красилівського району.  Було важкувато, але хотілося виграти.

Натомість красилівчани не очікували подібного натиску від суперників. Але свою першу в змаганні  поразку сприйняли належно та готові були боротися далі-запевняє футболіст «Десни» Павло Когут.

Павло КОГУТ, гравець команди «Десна» Красилова. Всі налаштовувалися на перемогу.

Грали команди за коловою системою і наступними змагалися теофіпольці та футболісти Гостопеля Київської області. Які подолали чималу відстань до Антонін, бо - як каже організатор турніру - надто палко люблять футбол.

Віктор РИЖУК, організатор турніру-меморіалу Анатолія Сотнійчука. Мяч і футбол нас об’єднують…заради футболу і м’яча відстань не перешкода.

Обласна федерація футболу такі змагання вітає. Бо вважає їх гідною популяризацією спорту, здорового способу життя та футболу.

Микола КУЗНЕЦОВ, заступник голови обласної федерації футболу. Мета одна: популяризація футболу.

А щоби популяризація була красномовнішою, федерація приготувала призерам подарунки.

Микола КУЗНЕЦОВ, заступник голови обласної федерації футболу. Федерація футболу сприяє розвитку. В цьому році заплановано 34 змагання.

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler