Новини

Півсотні безхатьків цієї зими зможе прийняти хмельницький центр соціальної підтримки та адаптації населення. У сильні морози там встановлять додаткові ліжка, щоб безпритульні не ночували просто неба. Зараз у центрі постійно живуть 25 людей. Їх безкоштовно забезпечують харчуванням, першою медичною та психологічною допомогою. 

Ніна Іванівна з Донецька 5 місяців живе у хмельницькому притулку для безхатьків. Жінка – одинока, у неї немає документів, пенсії не отримує. Після того, як у її рідному місті почалася війна, Ніна Іванівна жила на вокзалі.

Ніна Іванівна  мешканець притулку

Все время находилася на вокзале, бо мне жить нема где. Я одна, детей похоронила, двое внуков похоронила. Документы ищут, не могут найти, как будто я с неба свалилася, понимаете?

Таких, як ця жінка, у притулку зараз 25 осіб. Тут вони можуть переночувати, помитися і поїсти. З мешканцями центру соціальної підтримки та адаптації працюють психологи, і за потреби – медики.

Олег МАЛИЙ мешканець притулку

Есть белая постель, подушка,  крыша над головой, душ. 03.15 годують нас тут хорошо, 2 раза в день, есть тут первая столовая, привозят оттуда довольно таки хорошие обеды.

Безхатьки здебільшого самі сюди приходять. Окрім того, щотижня працівники цього центру влаштовують соціальні патрулювання – шукають безпритульних на вокзалах, у підвалах і поблизу ринків.

Олег КОРЧИНСЬКИЙ завідувач відділенням нічного перебування

Оформляємо ми на 6 місяців, 6 місяців ми даємо, щоб людина адаптувалася, знайшла собі роботу. В нас не готель, що можна все життя жити, в нас такий приют, що людина прийшла, відпочила від тих проблем, адаптувалася і шукала своє місце, роботу.

Торік притулок прийняв 400 осіб. Найбільше бажаючих пожити тут було взимку. Цього року центр готовий розмістити одночасно півсотні безхатьків.

Дмитро СТАРЦУН директор Хмельницького міського центру соціальної підтримки та адаптації

Коли сильні морози – ми ставимо додаткові ліжка в коридорі, ізоляторі, медико-пропускному пункту, нікого ми не виганяємо. Єдине, що коли людина в стані алкогольного сп’янінні – ми його тримати тут не можемо. 

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler