Новини

Селяни Грузевиці перекрили дорогу «Хмельницький-Волочиськ». Протестувальники вимагають відремонтувати відрізок траси, котрий проходить їхнім селом. Ділянку з глибокими вибоїнами водії легковиків та вантажівок об’їжджають вузькими сільськими вулицями. Та, на думку мітингувальників, псують дорожнє покриття і там. З подробицями Світлана Русіна.  

Надія Сива мешкає у будинку на вулиці Центральній села Грузевиця. Каже, її будинок - якраз обабіч ділянки дороги з ямами, наче після вибуху:

Надія СИВА - жителька с. Грузевиця Хмельницького району - У нас як війна почалася. А якщо навіть вона і почнеться, то ми про це не дізнаємося, тому що звикли до того бухкання машин.

Вулиця Центральна - ділянка дороги «Хмельницький-Волочиськ», що проходить Грузевицею. Селяни кажуть: через тутешні баюри водії автівок воліють об’їжджати вузькими селищними вуличками - Набережною та провулком Шкільним. Наталя Буряк якраз і мешкає на провулку. Зізнається: за останні два роки від потужного руху автотранспорту у неї та у сусідів почали псуватися будинки та паркани:

Наталя БУРЯК – жителька с. Грузевиця Хмельницького району – Вулички малесенькі. І це все в хати. Прямо тріщат хати. Діти лізуть на плоти, бо не можуть пройти. З калітки не вийдеш. Заборів людських немає.

Тепер у селян увірвався терпець. Вони перекрили спочатку Набережну та провулок Шкільний.

Відео:

А згодом і трасу «Хмельницький-Волочиськ». На дорозі створюється затор. Опитані нами пасажири рейсового автобусу вважають такі методи недієвими:

Віталій – пасажир автобусу - Це не метод – рейсовий автобус спинити і перекрити дорогу. Ну, скору давайте спинимо. 

084, 09-16  Володимир – пасажир автобусу - Я їду по роботі. І я Мая одвезти документи. І це я маю тут стояти. Воно мені нада оце, скажіть?

А от Володимир Мізера, водій рейсового автобусу, що курсує між Хмельницьким та Волочиськом, до перекриття ставиться з розумінням.

Володимир МІЗЕРА – водій автобусу «Хмельницький-Волочиськ» -  Бачите, яка дорога. Вона – ніяка. Не знаю, чи це допоможе. Але хтілося, щоб допомогло. 

За дві години від початку мітингу до протестувальників приїздить заступник начальника Служби автодоріг Леонід Гураль. Посадовець пояснює: за висновками автодорівців, дорожнє покриття на вулиці Центральній почало псуватися через неправильно облаштований три роки тому тротуар: 

Леонід ГУРАЛЬ – заступник начальника Служби автомобільних доріг в Хмельницькій області – Робив підрядник, який має на це ліцензію. І що він зробив, ми бачимо. Зробив з порушенням і зібрали воду ще додатково з правої сторони, як ми бачимо по ходу.

Селищний голова Чорноострівської об’єднаної тергромади Михайло Дзісь розповідає: дорога Т 23-11 «Хмельницький-Волочиськ» територіального  значення. А отож нею має опікуватися Служба автодоріг в області. До автодорівців селищна рада зверталася неодноразово. У відповідь, запевняють, отримували лише відписки з пропозицією демонтувати тротуар на вулиці Центральній, - каже Михайло Дзісь.

Михайло ДЗІСЬ – голова Чорноострівської селищної ради - Ми на це не пішли. Тому що має бути тільки рішення суду. Тому що не ми будували той тротуар. Ми звернулися до САД із проханням дати дозвіл на виготовлення проектно-кошторисної документація на водовідведення.

Поки вирішується питання з водовідведенням, автодорівці пообіцяли глибокі ями засипати щебенем. А ділянку дороги з вибоїнами у Грузевиці внести у план ремонту на 2018 рік. Нині йдеться не про капітальну, а про поточну дрібну реконструкцію.

 

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler