Новини

Алкогольного фальсифікату на понад 300 тисяч гривень вилучили правоохоронці в обласному центрі. В одному із торгових закладів під час обшуків виявили горілку та коньяк. Як повідомляє начальник відділу прокуратури області Олег Львовський, загальний об’єм фальсифікату - тисячу двісті літрів. За фактом зберігання з метою збуту та збут незаконно виготовлених алкогольних напоїв відкрито кримінальне провадження. 

Олег ЛЬВОВСЬКИЙ - начальник відділу прокуратури області

Встановлено, що суб’єкти господарювання, які займаються реалізацією продуктів харчування на території обласного центру, окрім цього здійснювали продаж незаконно виготовленого алкоголю під виглядом горілки марок «Finlandia», «Jelzin» і «Absolut blue light» та коньяку, розлитих в тару «beg-in-box». Також, вони здійснювали реалізацію алкогольних напоїв іноземного виробництва без марок акцизного податку встановленого зразка. Загальна вартість вилученого майна становить понад 300 тис. грн.

Наразі правоохоронці встановлюють усіх осіб, які причетні до вчинення злочину. За збут незаконно виготовлених алкогольних напоїв винним загрожує штраф від 17 до 34 тисяч гривень з конфіскацією продукції. 

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler