Новини

Про отримання ID-картки - мають потурбуватися цьогорічні вступники-дев’ятикласники. Відповідно до Умов прийому, затверджених Міністерством освіти України, вступати за свідоцтвом про народження зможуть лише ті школярі, яким 14 років виповниться після 1-го травня поточного року. Решта мають виправити паспорт у формі ID-картки. Речниця міграційної служби краю Лілія Квятковська розповідає: обладнання для виготовлення цих документів встановлене у 23-х територіальних підрозділах служби області. Оформляють паспорт за місцем реєстрації.  

Лілія КВЯТКОВСЬКА - головний спеціаліст зі зв’язків із громадськістю та ЗМІ управління Державної міграційної служби в області

В особи має бути пакет документів. Це свідоцтво про народження, ідентифікаційний код, довідка про місце реєстрації і паспорти батьків, щоб перевірити належність до громадянства. Якщо виникають якісь питання, особа може звернутися на сайт Державної міграційної служби, де є додаткові послуги і додаткова інформація з приводу оформлення такого документа. Або на телефон гарячої лінії з понеділка по п’ятницю, де наші спеціалісти нададуть компетентну відповідь на ваші питання. Паспорт громадянина України виготовляють за 20 робочих днів у звичайному порядку і за 10 днів - в терміновому порядку. Паспорт громадянина України нового зразка для осіб, котрі досягли 140-річного віку, вперше виготовляється безкоштовно.

 

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler