Новини

Відкриття єдиного у Дальніх Гречанах дитячого садка відтерміновується. Чиновники Хмельницької міської ради пояснили: затримка пов’язана зі складністю реконструкції. Адже у приміщенні від початку передбачався басейн. Внутрішнє оздоблення будівлі планують завершити навесні. Тоді ж запрацюють дві тестові групи. З подробицями Світлана Русіна. 

Це - єдиний у Дальніх Гречанах дитячий садочок «Козачок», розрахований майже на дві сотні дошкільнят. Його відкриття планувалося у грудні 17-го. Проте тут досі тривають оздоблювальні роботи.

ВІДЕО:

Чиновники міськради пояснюють: затримка із відкриттям дитсадка сталася через складність реконструкції. Адже приміщення планувалося для басейну. Тож чимало часу пішло на демонтаж бетонних ємностей.

Тетяна ПОЛІЩУК - начальник управління капітального будівництва Хмельницької міської ради - Під час будівництва басейну були закладені бетонні стакани. І їх потрібно було витягнути. Бо на цьому місці розташовані 4 групи нашого садочка.

Загальна вартість реконструкції збільшилася  на 4 мільйони від запланованої попереднього року та тепер складає 17 мільйонів гривень. У новому кошторисі врахували інфляцію та  вартість обладнання для пральні та харчоблоку.

Тетяна ПОЛІЩУК - начальник управління капітального будівництва Хмельницької міської ради - Це і комбайни, які не були передбачені. Плюс закупляємо додаткове обладнання щодо вентиляції, щоби запахи не розповсюджувалися. 

Окрім мікрорайону Гречани, у Хмельницькому не вистачає дитсадків у Лезневому, Ружичній та Озерній. Зведення більшості дошкільних закладів планується завершити у 2019 році, - кажуть у міській раді.

Олександр СИМЧИШИН - Хмельницький міський голова - Якщо ми завершимо всі ці дошкільні об’єкти - Ружична, Лезнево, Гречани, Старокостянтинівське шосе і Озерна, то на понад 90% потреба буде закрита. Залишиться тільки дальня Озерна. 

Дошкільний навчальний заклад «Козачок» розпочне повноцінну роботу з наступного навчального року. Навесні тут обіцяють відкрити дві групи, щоправда у тестовому режимі.

 

 

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler