Новини

Збірна області готується до чемпіонату України з кульової стрільби. Він стартує за тиждень у Львові. Там Хмельниччину представлять 12 спортсменів. У залі вони тренуються по чотири години на день. Чи влучно цілять по мішенях - бачила наша знімальна група. 

Сімнадцятирічний хмельничанин Дмитро Дмитрійчук один із тих, хто представить область на чемпіонаті України з кульової стрільби. Він - багаторазовий призер таких змагань і має розряд кандидата в майстри спорту України.

Дмитро ДМИТРІЙЧУК кандидат у майстри спорту України з кульової стрільби

«Найбільше подобається ГП 11-А - 20 пострілів змішаного бігу, цікаво тим, що ти не знаєш, який біг буде. Потрібно багато думати і не збиватися. А складніше ГП-12 - там багато пострілів, треба зробити 60 пострілів, тим і важко».

Встановити особистий рекорд на чемпіонаті України з кульової стрільби планує одинадцятирічна Інна НімЕць. За рік тренувань вона двічі піднімалася на п’єдестал національних змагань.

Інна НІМЕЦЬ дворазова призерка чемпіонатів України з кульової стрільби

«У мене зараз рекорд 292 бали, я б хотіла набрати хоч трошки більше. Для того, щоб це зробити, треба дуже багато тренуватися».

На чемпіонат України до Львова поїде і представниця збірної команди України - п’ятнадцятирічна хмельничанка Христина Гілевич. Стрілецьким спортом вона займається чотири роки і каже, завжди впевнена у власних силах.

Христина ГІЛЕВИЧ майстер спорту України з кульової стрільби

«Я неодноразово вигравали чемпіонати України, обстріляла Галину Авраменко, кілька разів обстрілювала Вікторію Рибовалову - це заслужені майстри спорту».

Після чемпіонату України Христина Гілевич дебютуватиме на європейських змаганнях в Угорщині. Разом з нею там виступить ще один хмельницький стрілок - Денис Баблюк, розповів тренер спортсменів Петро Бардецький.

Петро БАРДЕЦЬКИЙ голова Хмельницької обласної федерації кульової стрільби

«Відбір у нас тривав протягом 2017 року, там виводився спеціальний рейтинг по всім змаганням, на кожних змаганнях спортсмени заробляли бали. Так формували збірну команду України».

До чемпіонату України збірна області готується по-новому - під музику. Це передбачають правила змагань з кульової стрільби по рухомій мішені.

Петро БАРДЕЦЬКИЙ голова Хмельницької обласної федерації кульової стрільби

«Раніше, коли стріляли спортсмени, тиша мала була бути в тирі – ідеальна. Зараз правила міняють, аби спорт став більш видовищним. У стрільбі по рухомій мішені ввели стрільбу під музику. Це ускладнює завдання, але нічого, звикається».

Дмитро ДМИТРІЙЧУК кандидат у майстри спорту України з кульової стрільби

«Спочатку було незвично, ти відволікався на музику, а зараз навпаки, вона навіть допомагає». 

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler