Новини

Про отримання ID-картки – мають потурбуватися цьогорічні вступники-дев’ятикласники. Відповідно до Умов прийому, затверджених Міністерством освіти України, вступати за свідоцтвом про народження зможуть лише ті школярі, яким 14 років виповниться після 1-го травня поточного року. Докладніше про усе розповість Ольга Нєсмєянова. 

Десятикласниця Яна цьогорічного літа вступатиме до Львівського коледжу. Для вступу їй потрібно виправити паспорт у формі ID-картки. Таку умову абітурієнтам поставили у міністерстві - каже керівник освітянського департаменту краю Олег Фасоля.

Олег ФАСОЛЯ – директор Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації: 0:59 Громадяни, яким виповнилося 14 років, повинні, відповідно, подати паспорт у вигляді Айді-картки. Є роз’яснення Міносвіти - особам, яким на 1 травня ще не виповнилося 14 років, можуть як документ подавати свідоцтво про народження.

Оформляють паспорт за місцем реєстрації. Для цього у 23-х територіальних підрозділах міграційної служби області встановлене обладнання для виготовлення ID-карток - каже речниця відомства Лілія Квятковська.

Лілія КВЯТКОВСЬКА - головний спеціаліст зі зв’язків з громадськістю та ЗМІ управління Державної міграційної служби в області

В особи має бути пакет документів. Це свідоцтво про народження, ідентифікаційний код, довідка про місце реєстрації і паспорти батьків, щоб перевірити належність до громадянства.

Дев’ятикласникам, які вступатимуть на молодшого спеціаліста, варто заздалегідь потурбуватися про отримання ID-картки. Врахувавши при цьому законодавчо встановлені терміни.

Лілія КВЯТКОВСЬКА - головний спеціаліст зі зв’язків з громадськістю та ЗМІ управління Державної міграційної служби в області

Паспорт громадянина України виготовляють за 20 робочих днів у звичайному порядку і за 10 днів - в терміновому порядку.

В обласному центрі здавати документи на отримання паспорта міграційники пропонують через електронну чергу. Щоправда офіційний сайт відомства повідомляє про відсутність вільного часу на це. Тож прохання потурбуватися про документ заздалегідь - небезпідставне. До слова, перший паспорт громадянина України нового зразка для тих, хто досяг 14-тирічного віку, виготовляється безоплатно. 

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler