Новини

«Пластилінові обрії» відкрили в обласній дитячій бібліотеці імені Шевченка. Експозицію дитячої скульптури із такою назвою представили учні  Хмельницької дитячої школи декоративно-прикладного мистецтва. Організатори кажуть - таку виставку містяни побачать вперше.    

Банановий космонавт і яблука в хмаринках - це лише частина дитячих фантазій, втілених вихованцями Хмельницької дитячої школи мистецтв у пластиліні. Автори кажуть - намагалися створити яскраві та кумедні скульптури.

Вероніка АНДРЕЄВА , учениця класу скульптури 

Я захотіла зробити таку роботу, там де є яблука, і літають тому, що я хотіла як би відійти від інших дітей, бо всі робили, наприклад, вони їдять, а я хотіла робити таке, таке оригінальне.

Софія  ЯЦЕНКО, учениця класу скульптури 

Я рішила робити саме банан того, що я обожаю банани, а космос він такий дуже красивий, і дуже цікавий. Спочатку я думала, що в мене буде банан-художник, ну і ледь пізніше я вирішила, що все ж таки він буде космонавтом.

Серед вихованців образотворчої школи мистецтв є і діти з особливими потребами.

Вікторія  КОРЧАК  

Я гарно зробила Дерево життя. Червоне, синє, бо вони йдуть до дерева.

Скульптура розвиває в дітях мистецтво бачення простору - каже викладач школи Андрій Томчишин. І додає: головне - прищепити вихованцям любов до цього мистецтва.

Андрій  ТОМЧИШИН, викладач класу скульптури школи мистецтв

Щоб вони не ліпили, неважливо що, а важливо як. Будь то дерево, чи будь то птаха, чи будь то якийсь диво звір , важливо що якраз дитина робила це з любов’ю. з почуттям якогось задоволення.

А ця відвідувачка каже - також мріє навчатися мистецтву скульптури.

Там летів банан в космосі. І малювати і ліпити, і поєднувати все разом. Мені це подобається. Вирішили відвідати виставку. В першу чергу це цікаво моїй дитині. Вона в майбутньому хоче навчатися в художній  школі. І її інтересно безпосередньо, ми вирішили прийти.

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler