Новини

Змагання капелюшків. У хмельницькому терцентрі соціального обслуговування відгомонів костюмований бал. У цьому році його назвали «Шапо». Саме оригінальний головний убір був перепусткою на бал для жінок. Чоловіки ж вбралися у фраки. Як розважалися хмельницькі пенсіонери - дивіться у сюжеті. 

Людмила Іванівна репетирує танець, з яким виступатиме перед публікою. Сьогодні пенсіонерка з макіяжем, у святковому костюмі і, головне - в капелюшку. Його змайструвала сама.

Людмила КУЧЕВСЬКА хмельничанка, підопічна міського терцентру соціального обслуговування

Все сама робила, дуже просто і легко. Вєточка і цвєточек, не более. Я хотіла щось таке оригінальне до своєї одежі, щоб було акуратне і не збільшувало мою голову. Мені так подобається.

Ніна Федорівна теж ретельно продумала свій святковий образ. Вона - Попелюшка.

Ніна ДРОБОТ хмельничанка, підопічна міського терцентру соціального обслуговування

Кукольная шляпка у меня, шляпка Золушки. Мы все сегодня красивые, молодые-счастилвые. А если б еще маски одели - были бы шестнадцатки.

Костюмований бал у Хмельницькому терцентрі соціального обслуговування влаштовують вчетверте. В цьому році його назвали «Шапо». Чоловіки - у фраках, а от дами обов’язково мають бути у капелюшках.

Ірина КОВАЛЬЧУК директор Хмельницького міського територіального центру соціального обслуговування

Чомусь ми вирішили, що це означає відроджувати якісь культурні традиції, традиції балу, жіноче вбрання. Жінка взагалі повинна ходити у такому, ми просто про це забуваємо. І показати, що це зовсім легко, зовсім недорого і це може зробити кожен.

Відкриває бал хор, його учасники - це теж підопічні центру соціального обслуговування. Далі - танець у виконанні дам у капелюшках. Але головний подарунок гостям - вальс. До танцю пенсіонерок запрошують курсанти-прикордонники.

Відео: Прикордонники танцюють з пенсіонерками.

Хмельницький територіальний центр нині надає послуги майже п’яти тисячам міських пенсіонерів. Всіх запросити на бал «Шапо» не вдалося. Але ті, хто побував на святі, кажуть - відчули себе молодшими років на 30.

Раїса БЛІНДЕР хмельничанка, підопічна міського терцентру соціального обслуговування

Навіть не задумуюся, але на 65 років себе не відчуваю. 

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler