Новини

Водіїв тролейбусів не вистачає у Хмельницькому. Про це повідомив директор міського комунального підприємства «Електротранс» Віктор Паламарчук. Дефіцит робочих кадрів призводить до того, що десятки «рогатих» щодня залишаються у парку, бо сісти за кермо нема кому. Зараз на підприємстві є 70  вакансій водіїв. Претендентам пропонують зарплату від 7 тисяч гривень і вище, соціальний пакет, готові навчати працівників. Але бажаючих обмаль.  

Віктор ПАЛАМАРЧУК   директор ХКП «Електротранс»

На сьогоднішній день підприємство нараховує 153 водія тролейбусів. З них як мінімум кожен день 15-18 чоловік перебувають на лікарняному, і чоловік 20 - у черговій відпустці. Якщо дивитися по робочому часу, то підприємство може випустити в 2 зміни не більше 53 тролейбусів. Це надзвичайно мало. Водіїв катастрофічно не вистачає. Нам не завадило б додатково мати хоча би 50 водіїв.

Окрім водіїв, підприємствам області не вистачає зварювальників, столярів, будівельників. Одна з причин - кваліфіковані робітники їдуть на заробітки. У міграційній службі не називають цифри, скільки саме подолян виїхали працювати в інші країни. Але торік кількість бажаючих отримати закордонний паспорт зросла вдвічі, у порівнянні з 2016-тим. За документом звернулися майже 120 тисяч жителів Хмельниччини. 

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler