Новини

Вулицями Хмельницького пройшла хода трьох царів. Попереду-Віфлеємська зірка, на бричці-Гаспар, Мельхіор та Балтазар. Із Різдвяною колядкою християни рушають від центру міста до церкви «Христа-царя всесвіту». Леон Дубравський, єпископ Камянець-Подільської діє цезії, озвучує основну ідею ходи.

 

Леон ДУБРАВСЬКИЙ, єпископ-ординарій Кам`янець-Подільської Дієцезії. Ця хода має значення об’єднуюче.

Пройти святковою ходою запрошували християни всіх церков та конфесій. Усе-заради примирення й обєднання-запевняє організатор Різдвяного дійства отець Анатолій Білоус, настоятель римо-католицької церкви «Христа-Короля всесвіту».

Анатолій БІЛОУС, настоятель римо-католицької церкви «Христа-Короля всесвіту». Ми просимо миру, і за прикладом трьох царів, які віднайшли віру й сили в особі Ісуса Христа, хочемо йти вулицями та засвідчити: ми-народ Божий.

Окрім прихожан різних християнських церков та їхніх конфесій, а також євангельських церков, долучитися до святкової ходи на честь народження Спасителя запросили й захисників України, а також дітей, батьків, дружин загиблих на війні атовців. Військовий капелан пан Андрій каже-навіть коли бійці вже повернулися додому, думками вони на східних рубежах.

АНДРІЙ, військовий капелан. Та війна сюди доходе. Люди тілом тут, а мозгами там, на ві            ні. Тому потребують допомоги і тут, і там.

Хода потрібна й тим, хто занепав духом, чия віра послабла та потребує зміцнення-каже єпископ-ординарій Кам`янець-Подільської Діє цезії Леон Дубравський.

Леон ДУБРАВСЬКИЙ, єпископ-ординарій Кам`янець-Подільської Дієцезії. Така хода спонукає нас замислитись над своїм життям, проаналізувати його. Може, в когось послабла віра, зміцнити віру.

Ходу організовують впяте, і її лави щороку поповнюється новими людьми-стверджує один із перших учасників Різдвяної ходи Іван Проворський.

Іван ПРОВОРСЬКИЙ. Ми тим тішимося, гордимося і з радістю йдем ходою.

Завершилася хода трьох царів у церкві «Христа-короля всесвіту». Там духовенство відправило месу, на дітей чекали вертеп, лялькова вистава та солодкий стіл

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler