Новини

Філія ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» Хмельницька регіональна дирекція «Поділля-центр», як частина UA: Суспільне мовлення, розпочинає  кінопокази фільмів фестивалю “Нове британське кіно". Захід відбувається за підтримки British Council Ukraine.


Показ фільмів в рамках фестивалю триватиме протягом січня – лютого. «Ми запрошуємо до нас усіх поціновувачів інтелектуальних фільмів, - анонсує захід т.в.о. продюсера Хмельницької філії Любов Тімкова. -  Впевнена, що такою можливістю варто скористатися! Перший кіносеанс відбудеться вже 23 січня. Цього дня усі бажаючі зможуть переглянути документальну стрічку «20 000 днів на Землі» режисерів Айана Форсайта та Джейна Полларда про життя відомого музиканта Ніка Кейва. Свого часу ця стрічка була номінована на премію BAFTA  Показ наступної стрічки, «Моллі Мун і чарівний підручник», відбудеться вже 25 січня. Далі  покази заплановані на 29 та 31 січня. А потім у лютому: 1,5 та 7. Початок сеансів о 17:00».

Отож, запрошуємо усіх приєднуватися до нас на кіноперегляд за адресою вулиці Володимирська, 92 приміщення телерадіокомпанії «Поділля-центр». І пам’ятайте - цікаві стрічки та гарна атмосфера - запорука чудового вечора у колі друзів.

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler