Новини

Вивіски українською та без помилок. А ще не більше трьох квадратних метрів. В обласному центрі взялися впорядковувати розміщення реклами на фасадах будівель. Зокрема, виконком затвердив правила розміщення рекламних вивісок. Регулюватиме розташування реклами міське управління архітектури та містобудування. І до першого липня її мають впорядкувати. З подробицями Дарина Денисенко. 

Розміщення вивісок на магазинах, кафе і кіосках обласного центру потрібно упорядкувати - вважає хмельничанин Владислав. Хлопець каже, засилля яскравих назв та рекламних щитів псує зовнішній вигляд міста. До того ж відволікає увагу.

Владислав - хмельничанин
До прикладу, в нас на пішохідній вулиці Проскурівській забагато яскравих вивісок. Вони відволікають увагу. До того ж, це негативно впливає на вигляд міста.

Такої ж думки і провідний науковий співробітник Хмельницького обласного краєзнавчого музею Сергій Єсюнін. Він переконує, неправильно спроектовані вивіски руйнують історичні будівлі.

Сергій ЄСЮНІН - провідний науковий співробітник Хмельницького обласного краєзнавчого музею
Один будинок взяли, наприклад, три магазини. Кожний магазин ставить свою рекламу, проводить оздоблення. І фактично, руйнується як і зовнішній вигляд, так і конструкція загалом. Бо вікна робляться, двері. І та ж сама реклама - вона руйнує будівлю. І вона вже не виглядає так, як мала б бути.

Міські чиновники вирішили розпочати впорядкування рекламних вивісок та проспектів з центральної частини міста. І до першого липня - каже керівник департаменту архітектури міста Олександр Чорнієвич - рекламні вивіски мають бути не більше трьох квадратних метрів.

Олександр ЧОРНІЄВИЧ - директор Департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів.

Все, що буде більше трьох квадратних метрів, це буде зовнішня реклама. Буде створена робоча група, яка буде розглядати всі звернення з оформлення паспортів вивіски. В положенні розписано, які мають бути відстані від стін, як можуть букви розташовуватися, з якого матеріалу.

А ще реклама має бути винятково українською мовою та не містити мовних помилок.  

Олександр ЧОРНІЄВИЧ - директор Департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів
Там, де є розміщені вивіски англійськими буквами, але це не є бренди, яким наданий правовий захист, їх також треба буде приводити у відповідність. І вони все таки мають бути написані українською мовою. Там, де є російська мова або інші мови, які застосовані, але немає української.

Якщо після 1-го липня вивіски не впорядкують, власників торговельних закладів обласного центру штрафуватимуть.

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler