Новини

Два тижні залишається в хмельницького клуба «Буревісник» до виїзду на Фестиваль регбі до Франції. Туди команда вирушить вперше. На спортсменів чекають матчі-спаринги з тамтешніми клубами «Академія-Бержерак» і «Ажен». Це буде другий міжнародний старт для хмельницьких регбістів у цьому році. Перший, нагадаю, відбувся в Ужгороді. Звідти гравці «Буревісника» повернулися з трьома перемогами. Відвідати фестиваль регбі у Франції в клубі вирішили торік під час міжнародних змагань в Австрії, розповів тренер команди Олександр Мігунов.   

Олександр МІГУНОВ тренер регбійного клубу «Буревісник», м. Хмельницький

Безпосередньо в Австрії зрозуміли, що потрібно змінити акцент, поїхати і повчитися у досить потужної команди, з французькою «Академією», аби набратися міжнародного досвіду, не лише ігрового, а тренувального. Подивитися, як працюють команди, це одна з найпотужніших країн, де розвивають дитяче регбі.

Сергій ПРИЯН капітан регбійного клубу «Буревісник», м. Хмельницький

Ми перший раз туди їдемо, ми були в Австрії, також не знали чого нам там чекати. Тоді, ми дуже серйозно тренуватися, і зараз так робимо, не важливо, які там будуть суперники, ми готові морально і фізично їх подолати.

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler