Новини

Акцію протесту влаштували пенсіонери силових структур Хмельниччини. Три сотні колишніх правоохоронців, військових, рятувальників і податківців зібралися на Майдані Незалежності обласного центру. Відставники  хочуть, аби їм перерахували пенсії відповідно до грошового забезпечення діючих працівників силових структур. Свої вимоги протестувальники передадуть до Верховної ради, Президента та Прем’єр-міністра України.  

Дмитро КОРНАЦЬКИЙ - голова обласної організації Асоціації ветеранів МВС України в області

Не допустити того, щоб був новий Закон, де понижують наш соціальний захист і не буде наша пенсія і не буде залежати від грошового забезпечення військових. А буде залежати від прожиткового мінімуму. Друге - скасувати доповнення до 704 постанови, щоб з 1.01.19 перерахувати пенсії.

А ще вимагають аби Мінсоцполітики перестало тиснути на суди, у яких пенсіонери судяться за перерахунок пенсій. За словами Дмитра Корнацького, більше двохсот справ вже виграно, 400 знаходяться на розгляді. І більше 30 справ відставники виграли в апеляційних судах. Нагадаю, це вже друга така акція в цьому році. Перша, яка була 18 січня, завершилася перекриттям дороги.

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler