Новини

Суддю Олександра Трембача усунули від розгляду кримінальної справи депутата обласної ради Віктора Бурлика. Ухвалу про це винесено сьогодні, повідомила прес-секретар Хмельницького міськрайонного суду Алла Плінська. За її словами, суддя Трембач допустив процесуальне порушення, тож тепер справу розглядатиме інший служитель Феміди. 

Суддя Олександр Трембач більше не розглядатиме справу депутата Віктора Бурлика. Сьогодні суддя Світлана Дручкова винесла ухвалу про відвід колеги. Підставою для усунення Олександра Трембача стало те, що він не заслухав в судовому засіданні одного з учасників процесу.

Алла ПЛІНСЬКА прес-секретар Хмельницького міськрайонного суду

В даному випадку мали місце процесуальні порушення, інший суддя ці процесуальні порушення виправив шляхом задоволення відводу, аби уникнути у майбутньому сумнівів щодо упередженості судді в розгляді справи.

Хто тепер вестиме цю справу - вирішить електронне жеребкування. Нагадаємо, депутату обласної ради Віктору Бурлику інкримінують хуліганство. Торік 15 березня під час сесії обласної ради він розтрощив турнікет в приміщенні Будинку Рад.

Лайф: трощить турнікет

Розгляд кримінальної справи Віктора Бурлика триває з липня минулого року. Обвинувальний висновок, який повертали на доопрацювання прокуратурі, оголосили два місяці тому. За вчинене діяння підозрюваному загрожує обмеження волі на строк до 5-ти років або ж позбавлення волі до 4 років.

 

 

 

 

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler