Новини

Адмінсправу виконуючого обов’язки голови одного з міськрайонних судів області розглядатимуть в Апеляційному суді. Чоловік задля отримання посвідчення учасника бойових дій влаштувався на роботу в одну з військових частин, повідомила речниця військової прокуратури Західного регіону Юлія Галущак. Під час відпустки, яку суддя брав за основним місцем роботи, підпрацьовував теслярем. А згодом поїхав на 2 місяці у зону АТО. В.о. голови суду інкримінують порушення встановлених законом обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності.  

Юлія ГАЛУЩАК - речниця військової прокуратури Західного регіону

В період відпустки, яку брав трьома частинами з 18 серпня по 24 жовтня влаштувався у військову частину теслею 2 розряду у відділ матеріально технічного забезпечення. З неї на 4 день вибув у відрядження у зону АТО. За вказаний термін він отримав винагороду у військовій частині за виконану роботу у розмірі понад 10 тисяч гривень та понад 85 тисяч гривень заробітку від територіального управління державної судової адміністрації України.

Виконуючому обов’язки голови суду вже вручили копію адмінпротоколу. Його також направили в Апеляційний суд області для розгляду по суті. Дату засідання ще не призначили. Якщо провину служителя Феміди доведуть, він може сплатити штраф від трьох до п’яти сотень неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією отриманих виплат від роботи за сумісництвом.

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler