Новини

280 породіль Хмельницького не заплатили за пологи у цьому році. Необхідними медикаментами та речами їх забезпечили у міському перинатальному центрі. У попередні роки це обходилось вагітним у понад тисячу гривень. Нагадаю, з першого січня на пологи з Хмельницької казни виділили мільйон гривень. У розрахунку 240 гривень на звичайні пологи, та тисячу триста - на кесарів розтин. 

Пані Наталія перший раз народжувала двадцять два роки тому. Каже, частину необхідних для пологів речей та медикаментів купувала. Сьогодні жінка стала мамою вдруге. Народила здорового хлопчика. І каже, цього разу медикаментами її забезпечили.
Наталя БУЛАЦЕНА - породілля

В цей раз нічого не купувала. Купила тільки дитині все необхідне: масло, перекис водню. Більше нічого не купувала. Мені як сказали, що після нового року буде забезпечення, так воно і було насправді.

Пані Вікторія також народжувала вдруге. Жінці робили кесарів розтин.   
Вікторія ВЛАСЮК - породілля
Від нас потребувалось лише одяг для мене. Все, що потрібно для мене та дитинки. Медикаментами забезпечив пологовий.

А от пані Неля мамою стала втретє. Жінка не приховує, що при попередніх двох пологах доводилось купувати усе за списком, який надавали у перинатальному центрі.
Неля НІКОЛАЙЧУК - породілля
Колись купляли, що казали, те і брали при тих родах. Цього разу нічого не купувала. Все давав пологовий будинок. Усі крапельниці, усі шприці, рукавички.

Від початку року - каже головний лікар перинатального центру - таким чином забезпечили 280 пологів.
Андрій РОПОТАН - головний лікар Хмельницького міського перинатального центру
На сьогоднішній день ми забезпечуємо пологи, кесарів розтин в повному об’ємі, післяпологовий, післяопераційний період докупляють жінки. Туди входять ті медикаменти, які ми використовуємо при пологах і кесаревому розтині. Операційне покриття, медикаменти, повністю забезпечені наркозом. Жінка нічого не купує.

Забезпечувати кожні пологи ліками і потрібними матеріалами в місті будуть увесь 2018 рік - запевняє керівник управління охорони здоров’я Борис Ткач. І додає - цьогоріч на це з міської скарбниці виділили мільйон гривень і порахували скільки потрібно на кожні пологи.

Борис ТКАЧ - начальник управління охорони здоров’я Хмельницької міськради

З розрахунку 240 гривень на нормальні пологи, та 1300 на кесарів розтин. Найнеобхідніше, що потрібно сюди закладено. Звичайно, якщо жінка чи дитина буде потребувати якогось ексклюзивного лікарського засобу, чи медичного засобу, то тоді будемо посилати в аптеку. Це будуть поодинокі випадки.

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler