Новини

Персональна виставка фотографій і авторського плакату з назвою «Спогади про літо» відкрилась у сервісному центрі «Хмельницькобленерго».  Її презентував художник-оформлювач, графік і фотограф Микола Шафінський. До експозиції входить серія світлин «З любов’ю до природи» і плакати, у яких митець  демонструє красу Хмельниччини і намагається привернути увагу людей до необхідності захисту природи. 

В експозиції Миколи Шафінського панує літо: квіти, тварини, світанок, листя, поле. Окрім світлин є ще й графіка, п’ять плакатів, написані автором аквареллю. Його колега, фотограф Сергій Аніськов каже, це своєрідне вираження позиції автора.

Сергій АНІСЬКОВ, член Національної спілки фотохудожників України

Це власні роботи, це власна позиція. Починається все з маленької краплинки і доходить це до глобальних проблем. Є такий вираз, що природу ми не взяли у своїх дідів, а взяли у своїх онуків. І нам треба щось віддавати. Плакати, раніше, в радянські часи були якісь такі пропагандистські, ще раз вернути і історія і культура йде певними циклами, і звернути на це увагу - це архіважливо.

Митець каже, до краси природи у нього особливе ставлення.

Микола ШАФІНСЬКИЙ, автор виставки «Спогади про літо»

В кожній порі року я знаходжу свою красу, бо не можна говорити, що сього годні на вулиці, як казав Райкін, дуже мерзопакостно, я знаходжу навіть в цій погоді дуже цікаві речі, які люди просто проходять і не помічають.

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler