Новини

Змусити покоління Z більше бувати на свіжому повітрі, згадати, що у футбол грають ногами, а не натисками кнопок на гаджетах хочуть прихильники спортивного руху «JuniorZ». Сьогодні вони презентували в Хмельницькому нові для українців види спорту й спортивні модулі з метою змусити школярів полюбити уроки фізкультури. Лідер руху й батько двох дітей покоління Z Олександр Педан каже: пропагуватиме спорт всіма можливими способами, в тому числі використовуючи соцмережі та своїх 400 тисяч підписників.  

Світлана Поробок, кореспондент

Змусити покоління Зет полишити гаджети, встати з лавки запасних і зайнятися доступними видами спорту направлений спортивний рух «Джуніор зет»-каже його лідер Олександр Педан. Сьогодні він презентував в Хмельницькому учителям фізкультури і директорам шкіл 33 спортивні модулі, які мають сподобатися дітям. Сподобатися настільки-пояснює лідер руху «JuniorZ»-щоби школярі полюбили уроки фізкультури і забули б їх прогулювати.

Олександр ПЕДАН, лідер спортивного руху «JuniorZ»

Діти мають полюбити фізкультуру, кайфувати від неї, а не прогулювати уроки.

Презентовані 33 спортивні модулі схвалили в міністерстві освіти і науки України як рекомендовані в якості занять на уроках фізичного виховання та в позаурочний час - підтвердила науковий співробітник відомства Галина Коломієць. Це-фризбі, аеробіка, петанк, чирлідинг, хортинг, бадмінтон, самбо, флорбол. Тренер з флорболу-або ж хокею на підлозі-вважає цей вид спорту прийнятним і для хлопців, і для дівчат будь-якого віку. Головне-зацікавити дітей.

Ольга КОШЕЛЬНІКОВА, тренер з флорболу

Найменшим не треба судді в полі, бо не слід рахувати голи. А вже старшим можна голи зараховувати.

А доцент Львівського державного університету фізичної культури, яка презентувала бадмінтон, вважає його корисним для здоров’я та написала про це кілька наукових робіт.

Оксана ГРЕЧАНЮК, доцент Львівського державного університету фізичної культури

Це корисно для осанки, для розтяжки, для тренування м’язів всіх груп, реакції і навіть зору.

А ці хлопчики, які займаються боротьбою самбо, кажуть: уроки фізкультури відвідували б залюбки, якби на них опановували прийоми самооборони без зброї.

Сергій РЕШЕТНИК, учень 181-ї Київської школи

В нас на фізкультурі лиш естафету бігаємо і все.

Хмельницький обрали першим містом для презентації проекту. Школи, які доєднаються до «JuniorZ», отримають безкоштовно спортивні снаряди, фізкультурники, котрі урізноманітнять уроки чирлідингом, воркаутом чи петанком, отримають премію. Учитель фізичного виховання з Солобковець Ярмолинецького району Володимир Макогончук каже: вже обрав для своїх вихованців види спорту.

Володимир МАКОГОНЧУК, учитель фізкультури с. Солобківці Ярмолинецького району

Це мають бути активні види спорту.

У травні цього року в Києві планують провести перший захід з представлених видів спорту. Це будуть не змагання, а показовий фестиваль для фізкультурників і школярів. 

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler