Новини

На відкритий чемпіонат області з зимової риболовлі на льоду серед учасників із порушеннями слуху прибули 44 рибалки з Хмельницької, Вінницької, Миколаївської Дніпропетровської, Чернівецької областей, Києва та Молдови. Ловили плотву, окунів і бичків впродовж двох днів змагань. Кому вдалося впіймати на мормишку найбільше риби, розповідає Світлана Поробок.  

До закінчення чемпіонату залишилося 15 хвилин, а неофіційні мешканці Хмельницької станції рятувальників коти Хвостик і Чорнуха чатують біля ваги. Увесь свій улов готовий віддати хвостаням учасник із Вінниці Валерій Ліщук. Чоловік називає себе затятим рибалкою, для якого головне не улов, а перемога.

Валерій ЛІЩУК, учасник змагань, м. Вінниця. Хотілося б виграти.

Переможці визначалися за кількома критеріями: хто виловить найбільшу рибину, кому вдасться зловити найбільшу загальну вагу риби та-командні за тими ж показниками. Першого дня найбільше плотви й окунів зловив вінничанин Валерій Ліщук. Улов склав кілограм 200 грамів. Чи пощастить рибалці і другого дня змагань, він не певен.

Валерій ЛІЩУК, учасник змагань, м. Вінниця. Вчора мені повезло, а сьогодні  впіймав менше…

Найбільша рибина, яку впіймав учасник першого дня змагань, була вагою 83 грами-каже головний суддя Микола Адамчук. Та правила-незмінні.

Микола АДАМЧУК, головний суддя відкритого чемпіонату області з зимової риболовлі серед учасників з порушеннями слуху. Маленька була рибка, але такі правила змагань.

Учасники з Молдови брати Кожукару й їхні племінники стверджують: вони-завсідники зимової риболовлі, мають у цьому великий досвід і пропустити змагання не могли. Подолали ж Кожукару з Молдови до Хмельницького довгу дорогу.

Анатолій КОЖУКАРУ, учасник змагань, Молдова. Ми виїхали в час дня, і в 10 вечора приїхали.

Президент спортивної федерації глухих в Хмельницькій області Андрій Герасименко каже: вартувало тільки кинути в соцмережах оголошення про захід, як посипалися заявки.

Андрій ГЕРАСИМЕНКО, президент спортивної федерації глухих в Хмельницькій області. Ми розмістили оголошення в Інтернеті, і все.

Співорганізатор змагань Олександр Просвітлюк повідомив: чекали на чемпіонат більше учасників, та не всі змогли приїхати. Відмову від участі рибалки пояснювали важкою й слизькою дорогою-запевняє Олександр Просвітлюк.

Олександр ПРОСВІТЛЮК, співорганізатор відкритого чемпіонату області з зимової риболовлі серед учасників з порушеннями слуху. Були заявки і від інших людей з інших областей, але й так приїхало 44 людини.

Представник риболовного спорту України киянин Іван Лисицин переконує: змагання з зимової риболовлі серед учасників з порушеннями слуху вдалися з першого разу,і мають розвиток.

Іван ЛИСИЦИН, представник риболовного спорту України. Ми знали, що чуючі проводять чемпіонати Європи і світу, і вирішили спробувати…Тепер в нас масовіші змагання, і може, ми скоро будемо проводити Європу.

За змаганнями стежили рятувальники. Головний суддя чемпіонату Микола Адамчук стверджує: лід на Південному Бузі перед стартом змагань перевірили, тож перебувати на ньому безпечно.

Микола АДАМЧУК, головний суддя відкритого чемпіонату області з зимової риболовлі серед учасників з порушеннями слуху. Лід 20 сантиметрів, тому небезпеки нема.

А переміг у змаганнях вінничанин Валерій Ліщук. Перше командне місце посіли рибалки з порушеннями слуху з Кривого Рогу.

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler