Новини

На поганий стан дороги, яка нагадує непролазне болото скаржаться у Книжківцях мешканці вулиці Тютюнника. Розповідають - після прокладання водогону вулиця нагадує непролазне болото. А все тому, що будівельні роботи тут тривають більше півроку. Заступник міського голови Анатолій Нестерук водночас обіцяє - наводити лад на перекритих дорогах розпочнуть навесні. 

Ніна - мешкає на вулиці Тютюнника, 27

Люди йдуть всі задроцяні по пояс. Діти маленькі в школу, до садочку ведуть люди. Покійника вивозила з дому - весь щебінь вивезла - чоловік вмер. Вивезли сюди ось підсипали, бо провалюється все, тож порили. Можна було якось швидше ці фокуси робити. Люди йдуть, виносять калоші дітям, доводять до асфальту. Машина ото (показує) провалилась - ледве витягнули - люди самі трактора шукали.

Петро - мешкає на вулиці Тютюнника, 29

Дорога така, що навіть сміттєвоз відмовлявся заїжджати. Нарили болото і не заїжджає ніхто.

Роботи з прокладання водогону на дев’ятьох вулицях мікрорайону Книжківці в обласному центрі розпочались влітку - розповів заступник міського голови Анатолій Нестерук. За його словами, на це з бюджету міста виділили майже три з половиною мільйони гривень. Ще півтора мільйони - мають зібрати мешканці мікрорайону, які вирішили приєднатися до централізованого водопостачання.

Анатолій НЕСТЕРУК - заступник Хмельницького міського голови

Була виготовлена проектно-кошторисна документація і підрядник, який розпочав роботи влітку, а було побудовано немало мереж, фактично по дев’яти вулицях провів водопровідні мережі. Так вийшло, що черга до вулиці Тютюнника, Боженка і деяких інших дійшла в осінній період, коли розпочалися дощі.

Аби встигнути до кінця року освоїти кошти, роботи із прокладання водогону вирішили продовжувати в осінньо-зимовий період - роз’яснює Анатолій Нестерук.

Анатолій НЕСТЕРУК - заступник Хмельницького міського голови

Звичайно, такі роботи, як проведення водопровідних мереж чи каналізаційних мереж в зимовий, осінній період, в листопаді, в жовтні місяці вже їх краще не робити. Але ж не можливо все виконати в літній період. Є проблема з підрядниками. Якщо ми в тому році на 24 вулицях міста прокладали водопровідні мережі, то неможливо найти підрядника, чи 2-3 підрядників, щоб це все за червень-липень зробили.

Нині на вісьмох із дев’яти вулицях у Книжківцях, які мають приєднатись до централізованого водопостачання, труби прокладено.

Оксана ЗІМЕНКО - голова комітету самоорганізації населення мікрорайону Книжківці

В даний час тривають роботи. Наповнюється та труба, яка вже прокладена, тиском випробовування проходять. Здадуться роботи підрядником в горводоканал, тоді нам дозволять виготовляти індивідуальні проекти, будемо мати змогу підключати кожен будинок за списком учасників цього водогону. Ми маємо дуже велику надію, що у березні місяці нас почнуть підключати до даного водогону. Так нам пообіцяв підрядник.

Наводити лад на перекритих дорогах - пообіцяв Анатолій Нестерук - розпочнуть одразу після підведення водогону до осель.

Анатолій НЕСТЕРУК - заступник Хмельницького міського голови

Весною, коли вже всі мешканці підведуть собі водопровід до кожної оселі, ми звичайно зробимо відсипку щебенем. І, відповідно, потрібний певний час, щоб це все нормально утрамбувалось. І буде заплановане асфальтування даних вулиць. Ми ж не залишимо їх в такому стані ці вулиці, як вони зараз є.

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler