Новини

Ще сім шкіл Хмельницького закриють на карантин. Про це повідомив директор Департаменту освіти та науки міськради Роман Миколаїв. Навчання зупинять з середи 14 лютого. Відсьогодні на карантині 10 шкіл. Все через поширення захворюваності учнів на грип та ГРВІ. Станом на 12 лютого понад 6 тисяч учнів Хмельницького не прийшли на уроки. Карантин триватиме попередньо до 19 лютого. У понеділок комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Хмельницької міськради вирішуватиме чи продовжувати вимушені канікули. Роман Миколаїв додав, що дні, коли діти не ходили до школи, доведеться відпрацьовувати. Як саме - вирішуватиме керівництво навчальних закладів.

Роман МИКОЛАЇВ - директор Департаменту освіти та науки Хмельницької міськради

Можливо навчаннями в окремі суботи. Хоча ми будемо рекомендувати цього не робити. Можливо це буде вирішуватись за рахунок додаткових уроків чи скорочення канікул. Тут керівник навчального закладу буде вирішувати як наздогнати програму.

В області на карантині 21 один навчальний заклад. Найбільше у Полонській ОТГ- 14. По одному у Летичівській, Чемеровецькій громадах та Деражнянському районі.  Про це повідомила головний спеціаліст відділу загальної середньої освіти обласного Департаменту освіти Оксана Возна. У місті Нетішин 4 школи не працюють вже другий тиждень.

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler