Новини

Через велику кількість пацієнтів Хмельницька міська дитяча лікарня переповнена. У приймальному відділені черги, а в стаціонарі не вистачає ліжок. Така ситуація склалась через сезонне зростання захворюваності на гострі респіраторні недуги - каже головний лікар Наталія Зимак-Закутня. І додає - через навантаження пацієнтів лікують в режимі денного стаціонару. 

Переповнений коридор та черги під кабінетами. У приймальному відділені Хмельницької міської дитячої лікарні до сотні пацієнтів. За допомогою сюди звертаються цілодобово, каже лікар-педіатр Мар’яна Попович. У багатьох діагностують пневмонію.

Мар’яна ПОПОВИЧ - лікар-педіатр приймального відділення Хмельницької міської дитячої лікарні

Дуже багато дітей звертається з ускладненнями з такими як пневмонія, ускладнені бронхіти, отіти. Приблизно 90 дітей йде госпіталізація. Ми ще надаємо амбулаторний прийом. Бо є ті, хто відмовляється від госпіталізації. Вони звертають в більш вечірній час, бо поліклініки вже не працюють.

Правобічна пневмонія - з таким захворюванням до лікарні потрапив дев’ятирічний Артем. Та спершу лікарі діагностували бронхіт. Мама хлопця Лариса каже, захворів син у школі.
Лариса ПОПОВА - мама хворого хлопця

Лікар слухала бронхіт. Але думаю, призначили просто не те лікування. Просто не сильний антибіотик. Просто, мені здається, сильні треба лікувати. Пішли ускладнення. Температуру гонить і гонить. Знімок зробили тільки вчора. І в лікарню.

Таких пацієнтів у педіатричному відділенні для дітей старшого віку зараз 74. За словами лікаря-педіатра Ольги Булки, це більше, ніж тут можуть прийняти. Тож не усіх хворих направляють у стаціонар.

Ольга БУЛКА - лікар-педіатр

Стараємося дітей відпускати додому. Стараємося розрулити цю ситуацію. Багато дітей поступає із вірусними захворюваннями. Багато з ускладненнями, з пневмонією.

Така ж ситуація і в інших відділеннях Хмельницької міської дитячої лікарні, каже головний лікар Наталія Зимак-Закутня. У мед закладі, розрахованому на 360 ліжок, зараз лікуються понад чотири сотні пацієнтів.

Наталія ЗИМАК-ЗАКУТНЯ - головний лікар Хмельницької міської дитячої лікарні

Звичайно ми попереджаємо, що іноді нашим пацієнтам доведеться відчути певні незручності. Пацієнти, які можуть отримувати процедури і при цьому ночувати вдома, то ми і в такий спосіб виходимо із ситуації. Збільшення захворюваності у нас відбулось саме за рахунок респіраторних захворювань. Це бронхіти, пневмонії. Це та патологія, з якою знаходяться діти у нас в лікарні.

Завантажена також Хмельницька міська інфекційна лікарня, в якій на 150 ліжок прийняли 170 хворих. 
Борис ТКАЧ - начальник управління охорони здоров’я Хмельницької міської ради

Ліжок звісно не вистачає, але нам їх надали у прикордонній академії. В основному це дійсно гострі респіраторні вірусні інфекції. На даний час один підтверджений грип. Всі решта це просто ГРВІ. Ну і переважають діти. Грип в цьому році не настільки поширений, як в минулі роки. Гострі респіраторні на тому ж рівні.

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler