Новини

Майбутні водії та кермувальники з досвідом отримали наліпки «За кермом надійний водій» від хмельницьких патрульних. Кольорові стікери вручили громадянам, які складали теоретичний екзамен з правил дорожнього руху на категорію «С». А також водіям з досвідом, котрі сьогодні звернулися до Регіонального сервісного центру для реєстрації автівки. 

10 хвилин замість 20-ти. Та жодної помилки. Олександр Костур здав теорію з правил дорожнього руху та отримав наліпку «За кермом надійний водій». 

Олександр КОСТУР - майбутній водій

Наверно, это тот водитель, который знает правила дорожного движения, не пытается обходить их стороной и думает о безопасности тех людей, которые его окружают.

Кольорові стікери «За кермом надійний водій» та «За кермом я офлайн» від патрульних поліцейських сьогодні отримали краяни, які складають екзамени для водійських посвідчень категорії «С» у Регіональному сервісному центрі, - каже речник Управління патрульної поліції в області Роман Мартинюк.

Роман МАРТИНЮК - речник Управління патрульної поліції в області

Сьогодні ми вирішили долучити до цієї акції водіїв, які намагаються здати на права категорії С. Та вже мають права категорії В. Ми подивимося, як вони ставляться до керування та чи мають порушення.

Наліпки «За кермом надійний водій» отримали й кермувальники з досвідом, що звернулися до Регіонального сервісного центру для реєстрації автівок. Серед них і водій з 5-річним досвідом Максим Репецький. Чоловік переконує: за цей час у нього жодного порушення. Бо, каже, постійно готовий до несподіванок на дорозі: 

Максим РЕПЕЦЬКИЙ - водій з 5-річним досвідом

Постійно треба бути готовим. Тому що різні є і пішоходи, і водії.

Минулоріч у хмельницькому Регіональному центрі видали більше 34 тисяч водійських посвідчень.  Фахівці пояснюють: до соціальної ініціативи «Керуй» тут приєдналися вперше.

Людмила ЛУЖНЯК - прес-секретар Регіонального сервісного центру МВС в області Такі тематичні наліпки характеризують особу, яка є класним водієм, яка не користується мобільним телефоном, яка пристібається паском безпеки. А у випадку, коли автівка може заважати іншим, може написати свій телефон, і йому зателефонують.

Соціального проект Нацполіції «Керуй» триває від 11 грудня 2017 року. Відтоді тематичні стікери «За кермом надійний водій» та «За кермом я офлайн» на Хмельниччині отримали 800 осіб.

 

 

 

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler