Новини

До Дня святого Валентина волонтери Всеукраїнської ініціативи «Активна громада» організували акцію «Я люблю своє місто за…». Подібні заходи одночасно відбулися в 26-ти містах країни - в основному, в обласних центрах. Тож за що люблять Хмельницький його жителі? - дізнавалася Ольга Нєсмєянова. 

Пані Аксинія родом з півдня України, з міста Очаків. До Хмельницького переїхала 18 років тому. За цей час - зізнається жінка - подільське місто стало для неї рідним.

Аксинія ЛЕЗНЮК - хмельничанка

Місто гарне, місто чисте, молоде, в ньому багато доброзичливих людей, в ньому почуваєш себе комфортно. Вісімнадцять років віддаю свою душу, своє серце цьому - рідному місту вже на сьогодні, звичайно.  

Дізнатися, за що містяни люблять Хмельницький і що б вони хотіли змінити у ньому, вирішили активісти громадської організації «Інститут республіка». До Дня святого Валентина вони організували акцію «Я люблю своє місто за…». Перехожим пропонували висловити свої думки на стікерах у вигляді сердець та прикріпити їх на банер - розповідає координатор заходу Артур Кокаревич. Окрім похвали, звучала й критика.

Артур КОКАРЕВИЧ - координатор Всеукраїнської ініціативи «Активна громада» в області

Серед основних, ключових проблем були саме транспортні проблеми. Ми знаємо, що нещодавно була введена оновлена мережа міста Хмельницького - і багато містян ще не адаптувалися до неї.

Але більшість опитаних акцентували увагу на позитиві - каже Артур Кокаревич.

Артур КОКАРЕВИЧ - координатор Всеукраїнської ініціативи «Активна громада» в області

Багато відзначили, що наше місто дуже чисте, є зеленим, багато парків. Більшість з них зізнавалися просто в коханні своєму місту. Бо багато хто знайшов тут свою другу половинку. Тут народився. І вважають це місто одним з кращих для життя.

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler