Новини

Оркестр хмельницької поліції виступив у Німеччині в  складі об′єднаного оркестру Національної Поліції України  . Колектив  став учасником  фестивалю  «Бундес Мюзік Параде 2018». 

 

Український марш,  попурі на українські теми в сучасному аранжуванні, гопак у виконанні танцюристів  «Козаків Поділля» , попурі німецького композитора Ургенса.  Так виступав на аренах Кьольна, Мюнстера і Дорнтмунда  Духовий оркестр поліції Хмельниччини у складі зведеного  оркестру національної поліції України.  А диригентом міжнародного відомчого фестивалю став хмельничанин Сергій  Рабійчук.      

 

Сергій РАБІЙЧУК, заслужений артист України

 на Кельнській арені,  двадцять тисяч міст, було десь 14 тисяч глядачів, в Дорнтмунті десь з десять тисяч, в Вінстері в нас було два виступи, тому, що там трошки арена меньша. Вміщає менше глядачів.моя місія заключалася в відкритті фестивалю як диригент. І великий фінал, коли всі оркестри виходять на арену, і ряд творів виконують разом. 

 

Участь у фестивалі брали оркестри поліцейських відомств  Італії, Мексики, Польщі, Нідерландів, каже керівник  оркестру ГУНП Хмельницької області  Віктор Шайда . Додає : хмельницькі  артисти  у такому складі виступали вперше.

 

Віктор ШАЙДА оркестру ГУНП Хмельницької області  

це вперше ми виступаємо в такому амплуа об’єднаного оркестру національної поліції України програму нашого виступу ми теж ретельно добирали. 

Володимир СИДОРЧУК, диригент оркестру ГУНП Хмельницької області    

репертуар добирали спільно, були деякі побажання від фестивального комітету, їхнє німецьке. попуррі на теми наших українських пісень.. ми зрозуміли, що ми теж чогось варті, нас цінують, ми подобаємося, в нас є якась своя родзинка. 

 

Організатори  фестивалю  «Бундес Мюзік Параде 2018» запропонували Духовому оркестру поліції Хмельниччини гастрольний тур Німеччиною , який розпочнеться цього тижня. 

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler