Новини

Одні змагання – каже тренер дитячо-юнацької спортивної школи «Динамо» Оксана ПилипчУк- заміняють 10 тренувань. Тому перед Всеукраїнським турніром зі східних єдиноборств у Хмельницькому провели відкритий турнір з дзюдо серед молодших спортсменів. За підсумками яких у загальному заліку перемогла команда Хмельницького «Динамо». А щоби діти швидше зростали в професійному сенсі, на змагання запросили спортсменів з районів нашої області та Тернопільської. Переможці після турніру не відпочивають, а готуються до нових стартів. Як триває підготовка бачила Світлана Поробок.

У залі-учасники відкритого Хмельницького турніру. Яким участь іногородніх спортсменів пішла на користь-каже тренер Оксана Пилипчук.

Оксана ПИЛИПЧУК, тренер з дзюдо Хмельницької ДЮСШ «Динамо». Змагалися ще з Нетішина, Дунаївців, Деражні, Тернополя…це збільшує конкуренцію.

А ще-каже тренер-ніхто з учасників не отримав жодної травми-що свідчить про певний рівень дзюдоїстів навіть молодшої вікової групи. Як-от 9-тирічний Ігор Комар. Хлопець за золото відкритого турніру змагався з тернопільським суперником. Який-каже спортсмен-виявився сильнішим.

Ігор КОМАР, срібний призер відкритого турніру м. Хмельницького з дзюдо. Він був вищий за мене і сильніший.

А 10-тирічний Богдан Костенко мав фінальну сутичку зі своїм одноклубником-динамівцем. З яким не раз мав спаринги.

Богдан КОСТЕНКО,  відкритого турніру м. Хмельницького з дзюдо. Ми з ним довго боролися, бо я з ним часто змагаюся, і ми прийоми один одного знаємо.

У загальному заліку перемогла команда дитячо-юнацької спортивної школи «Динамо». На другому місці-дзюдоїсти Хмельницької школи «Авангард», а замикає трійку призерів команда Тернопільських спортсменів. Після цих змагань переможці не відпочивають, бо незабаром на них чекають нові старти. Одна із нечисленних на Хмельниччині майстрів спорту з дзюдо, нині студентка Анастасія Врублевська допомагає юнакам підвищувати майстерність. Дівчина планує після закінчення спортивної кар’єри розпочати кар’єру тренерську. Але-каже спортсменка-тільки після досягнення певних результатів.  

Анастасія ВРУБЛЕВСЬКА, майстер спорту України з дзюдо. Я ще хочу стати призером Європи і світу.

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler