Новини

Два десятки бігбордів збираються демонтувати із середмістя Хмельницького. Робити це будуть поступово. За словами представниці  управління архітектури та містобудування Валентина Кравченко, планують звільнити центр Хмельницького від рекламних конструкцій великих розмірів. Що і передбачено проектом рішення виконкому «Про порядок розміщення зовнішньої реклами».  Нововведення не набрало чинності, але наразі деякі його положення викликали у громадських активістів та розповсюджувачів реклами невдоволення. Про що йдеться, знає Світлана Русіна.

20 бігбордів розміром 3 на 6 метрів збираються демонтувати у Хмельницькому, щоб розвантажити середмістя від великих рекламних конструкцій. Для зручності в управлінні архітектури місто розбили на чотири укрупнені економіко-планувальні зони – розповідає фахівець з реклами Валентина Кравченко.

Валентина КРАВЧЕНКО – фахівець з реклами управління архітектури та містобудування – Ми порахували, це до 20 бігбордів у центральній частині міста. Але це буде у співпраці з розповсюджувачами реклами, що у них дозволи не будуть припинені. Ми будемо розповсюджувачам пропонувати інші місця.

Поступове звільнення хмельницького середмістя від бігбордів передбачено проектом рішення «Про порядок розміщення зовнішньої реклами». А от розповсюджувач реклами Володимир Падалко вважає: перед впровадженням нововведень, варто розібратися із незаконно встановленими рекламними конструкціями. Їх кількість, на його думку, за останні п’ять років у Хмельницькому значно збільшилася.

Володимир ПАДАЛКО – розповсюджувач реклами -  Є, на жаль підприємці, які працюють поза межами правового поля і при цьому чудово себе почувають у нашому місті. І, можливо, нарощують об’єми своєї діяльності.

Представниця громадського об’єднання «ЖАР» Альона Береза зазначає: управління архітектури, яке надає дозволи на розміщення рекламних конструкцій, наразі не має реєстру. А це, на її думку, дає простір для керування рекламною цариною у ручному режимі.   

Альона БЕРЕЗА – голова ГО «ЖАР» -  Хотілося би бачити, які місця у нас реально відведенні для розміщення реклами, хто має дозвіл на розміщення саме у цих місцях.

 

Проект рішення виконкому “Про порядок розміщення зовнішньої реклами ” нині на стадії публічних консультацій, зазначають у міській раді. Після чого документ має бути затверджений депутатами міськради. 

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler