Новини

Сьогодні в селі Шарівка Ярмолинецького району попрощалися з 21-річним бійцем АТО Олександром КазмІровим. За даними обласної ради, це 178-мий загиблий у зоні АТО боєць з Хмельниччини. Олександр у 19 років став військовим Збройних Сил України за контрактом, а за 2 роки боєць підірвався на міні, з пораненнями потрапив у Харківський госпіталь, де тиждень перебував у комі. Батько атовця Віктор МустАце з сестрою одразу ж поїхав до шпиталю. Чоловік каже: для нього це були страшні дні, та тоді він не знав, що найстрашніший день - попереду. 26-го лютого лікар шпиталю повідомив Віктору, що його син помер, так і не прийшовши до тями. 

Сьогодні в Шарівці всім селом проводжали в останню путь загиблого на Сході атовця Олександра Казмірова. Він помер у віці 21 рік у Харківському шпиталі від поранень. Його батько й тітка поїхали до Олександра, як тільки дізналися про його перебування в медичному закладі. Родичі були з ним понад тиждень та все сподівалися, що Олександр вийде з коми та виживе-каже батько Віктор Мустаце.

Віктор МУСТАЦЕ, батько загиблого. Його тримала температура. Він був дуже гарячий…лишалося 3 дні, і було б 10 днів коми, і ми всі надіялися, що він розплющить очі.

Але хлопець так і не розплющив очей і помер.

Віктор МУСТАЦЕ, батько загиблого. В понеділок прийшли до Саші, а врач каже: він в 9.30 помер.

До війська, служити за контрактом, хлопець пішов у 19 років. Бабуся Олександра згадує: відмовляла онука, як могла.

Галина СОТНІК, бабуся загиблого. Я просила: Сашуню, може підеш в армію таку? Каже: нє, на контракт!

Із батьком юнак поділився: хоче вчитися на військового й стати офіцером.

Віктор МУСТАЦЕ, батько загиблого. Останній раз як він прийшов в от пуск, він мав до осені цього року добути контракт, а далі хотів вчитися на воєнного офіцера.

Бійця відспівали священики, в останню дорогу провели родичі, побратими та земляки, які не були з ним знайомі. Як колишній атовець із Хмельницького Ігор Олійник.

Ігор ОЛІЙНИК. Ми приїхали і вшанували пам'ять.

Координатор Центру допомоги учасникам АТО в області Наталія Дзекар каже: у намаганні допомогти  кожній родині атовців бачила всяке, та коли гинуть геть юні хлопці, опанувати себе неможливо.

Наталія ДЗЕКАР, координатор Центру допомоги учасникам АТО в області. Сьогодні ми проводжали в останню путь Сашка, який в юні роки пішов захищати Батьківщину. І це не перший випадок, коли молоді хлопці гинуть. Йому був 21…

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler