Новини

Розпочався допит свідків у справі секретаря Хмельницької міськради Михайла Кривака. Його, нагадаю, підозрюють у керуванні автомобілем у нетверезому стані. Сьогодні покази дав патрульний, який зупинив посадовця у ніч на 16 січня. Також допитали двох чоловіків, котрі були очевидцями затримання. Подробиці розкаже Вікторія Паламар.

 

Патрульний і двоє очевидців, які проїжджали повз – це свідки у справі секретаря Хмельницької міськради Михайла Кривака. Сьогодні їх допитали, з’ясовували обставини затримання посадовця і чи справді, на думку понятих, він був у нетверезому стані. Щоб отримати повну інформацію про це – суд додатково звернеться ще й до наркологічного диспансеру, заявив суддя Володимир Навроцький.

 

Володимир НАВРОЦЬКИЙ суддя Хмельницького міськрайонного суду

Суд направить запит щодо акту огляду Кривака. Оскільки жодної інформації про те, який відсоток алкоголю у крові був виявлений.

 

На нинішньому засіданні збиралися переглянути відео з нагрудних камер поліцейських, де зафіксований момент затримання Михайла Кривака. Але захисник підозрюваного Михайло Осташ заявив клопотання, щоб відео показали в присутності його підзахисного. Михайло Кривак зараз на лікарняному. Із 4 засідань у справі він не з’явився на жодне. За словами адвоката, Михайло Кривак лікується в стаціонарі. 19 березня суд знову слухатиме його справу. На це засідання посадовець прийде, заявив його захисник. 

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler