Новини

У БібліоХабі центральної книгозбірні Хмельницького відбувся історичний батл «Об’єднай Україну». Три команди старшокласників грали у настільну забаву із назвою «100 років боротьби». Її створили фахівці Інституту національної пам’яті і презентували наприкінці минулого року. Метою гри ставили символічно об’єднати в одну державу історичні українські землі. Як усе було – бачила Ольга Нєсмєянова. 

 

 

В інтелектуальну історичну розвагу, присвячену подіям сторічної давнини, грали старшокласники Хмельницького. У головній книгозбірні міста відбувся батл «Об’єднай Україну». В ігровому герці зійшлися три команди – десятикласників НВО №5, учнів політехнічного коледжу та місцевих пластунів. Злата Желавська – майбутня програмістка. Дівчинка переконана: вивчати історію через гру – набагато цікавіше, аніж з підручників.

Злата ЖЕЛАВСЬКА – учениця Хмельницького політехнічного коледжу: Краще вивчається історія. Вона краще запам’ятовується. Це чудовий досвід. Особливо для тих, хто збирається здавати ЗНО. Я думаю, краще грати в такі ігри – підручникам, звісно, теж приділяти увагу, але ігри такі не потрібно оминати стороною. 

Гру до Хмельницького привезла директорка книгозбірні Тамара Козицька. Розповідає: за ігрове поле слугує «Оглядова карта українських земель» Степана Рудницького. Карта поділена на шість регіонів: Київщину-Лівобережжя, Волинь, Галичину, Поділля, Південь і Схід. А побудована гра за стандартною схемою – є 88 клітинок-ходів, по яких рухаються гравці і вирішують різні завдання. Для кожного запитання пропонується три варіанти відповіді.

Тамара КОЗИЦЬКА – директор Хмельницької міської централізованої бібліотечної системи:  Вона не для того, щоб здав-не здав. Ти можеш подивитися, яка відповідь правильна – спеціальна є література до цієї гри. Граючись ти навчаєшся. 

Викладач історії Ольга Лункіна, яка має 30-річний педагогічний стаж, відзначає: сьогоднішні діти більш відкриті і не бояться висловлювати свої думки.

Ольга ЛУНКІНА – викладач історії Хмельницького політехнічного коледжу: Дуже багато з’явилося дітей, які дійсно цікавляться історією України.На сьогодні є ще багато міфів, які залишилися в українській історії з радянських часів. І нема українського погляду на українську історію. І такі заходи якраз допомагають молоді зрозуміти українську історію. 

Історичний батл в бібліотеці відбувся вперше. Але не в останнє – обіцяє Тамара Козицька.

Тамара КОЗИЦЬКА – директор Хмельницької міської централізованої бібліотечної системи:  Кому цікаво, звертайтеся. У Хмельницькому гра є тільки у бібліотеках. Ми з задоволенням будемо грати разом з вами. 

Тим часом кількагодинні баталії у книгозбірні завершИлися перемогою команди «Політехніків».  Саме вони «об'єднали» у грі найбільше українських земель. 

Поділитись у соціальних мережах:

Лише авторизований користувач має можливість залишати коментарі на сайті "Поділля-центр"

  • Авторизація на сайті
     

Template Settings

Color

For each color, the params below will be given default values
Blue Dark_Blue Cyan Purple Green Tomato Yellow

Body

Background Color
Text Color

Spotlight10

Background Color

Footer

Note: Layout Contact-Us is applied only for menu Contact Us and menu About Us.
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Besucherzahler